İnstagram Hesap Çalma Taktiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yildizay

Yeni üye
16 Mar 2017
47
0
ELAZIĞ
Arkadaşlar ben 21 yıldır shop ustasıyım boyle devam edıyorum 29 tane k hesaplar var hepsını ele geçirdim fakat senın dedıgın gıbı yaptım o sayfaya gırmıyor yardım edın...

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Eline sağlık bilinen bir şey önemli olan shop kısmı :)

Teşekkürler, bu aralar yoğunum maalesef shop konusunu açamadım.

Eline Koluna Beynine Sağlık Komutanım Yararlı Bır PAYLAŞIMI ♥

Teşekkürler :D.

Arkadaşlar ben 21 yıldır shop ustasıyım boyle devam edıyorum 29 tane k hesaplar var hepsını ele geçirdim fakat senın dedıgın gıbı yaptım o sayfaya gırmıyor yardım edın...

Konudaki açıklamaları iyi oku :).

fotoğrafı yapıp gönderdik shop yapıldığını anlarlarsa nolur peki

Shop olduğunu anlarlarsa onaylayamadık der, hesaba en son eriştiğiniz tarihi falan sorar.

Teşekkürler.

mybmustafa

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
410
1
hocam iyi bir mantık fakat daha iyi bir anlatım veya videolu anlatım bekliyoruz. :)

ELLERİNE SAĞLIK...

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Vpnylede denedim normalde denedim en az 50 tane hesap denedim hiç birine o sayfaya atmıyor Fixlenmiş.

Uygulamanın verilerini silip dener misin bende bir sorun yok.

Kullanıcı afını girdiktek sonra tek secenen giriş bağlantısı görder diyo o da sms yada e posta atıyo burdaki gibi bişi çıkmıyor

Demek ki hesapta açık yok başka hesaba yönelin.

Sağol.

elinize sağlık hocam

Sağol.

Hamgi vpn kullaniyonuz

Opera vpn kullanabilirsinz.

Hocam ben gönderdim kaç güne geri dönerler?

24 veya 48 saat içinde dönüş yapılıyor.

Bencede Dostum Büyük İhtimel Bende Denedim 2 Şekildede.

İyi Forumlar.

Bende bir sorun yok sorun sizden kaynaklı verileri silip tekrar deneyin isterseniz.

Deneyeceğim umarım fixlenmemiştir Eline sağlık

Sağol.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.