Instagram hesap çalma yenı yöntem//kolay

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Açık kapatıldı Eğer İP niz kullanıcının İP si ile uyuşmaz ise kabul etmiyor yani hesabını çalmak istediğiniz kişinin oturduğu konuma gitmeli veya onun kullandığı ağa bağlı olmanız gerekiyor..

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
HERKESE MERHABA
BUGÜN SİZLERE İNSTAGRAM HESAP ÇALMAYI GOSTERICEM.BU KONU FORUMDA OLABİLİR AMA Çok Yanlış anlatılıyor Detayli bir Biçimde anlatmaya basliyorum
Başlamadan önce size bir bilgi veriyim. Bu Şekil calma yontemi sadece telefonunuzla giris yapan İNSTAGRAM hesabini calabilirsiniz.
YÖNTEM​
  • ilk olarak giris yap yerindeki sifremi unuttum kısmına basin
  • Sonra Kurbanin kullanici ismini yaziniz
  • En altta DAHA FAZLA YARDIMA IHTIYACIM VAR kismina basin. \EĞER TELEFONUNUZLA GİRİŞ YAPMAYAN BIR HESABI YAZARSANIZ BU EKRAN GELMEZ/
  • EN SON OLARAK BU KISIMLARI KENDİ NIZE GORE DOLDURUN.
  • FORMU GÖNDERDİKTEN SONRA MAİL GELİCEK. MAİLDE İSTENEN SEY KENDİ FOTONUZU VEYA BASKA BİRİSİ OLUR ELINIZDE İSTENİLEN KODU VE KULLANICI AD VE TAM ADI YAZIP INSTAGRAM A ATCAKSANIZ.%99 KABUL OLUR.
GÖRÜNTÜLER​
https://i.hizliresim.com/26QOY2.jpg
https://i.hizliresim.com/dvqLWD.jpg
https://i.hizliresim.com/JZEV7J.jpg
https://i.hizliresim.com/8aE6kn.jpg
KONUM BURDA BİTMİŞTIR İŞİNİZE YARADIYSA BEGENMEYİ UNUTMAYIN

Resim linklerin bunların arasına yapıştır.

Son resimde ekran gelmiyor.

Bu yöntem işe yaramaz uğraşmayın.Denedim.
Bunları istiyor ben yaparım diyen varsa buyursun.

Fotoğrafınız gerekli.
Gönderdiğiniz fotoğrafın aşağıdaki koşulları karşıladığından emin olun:

- Yukarıdaki kodun ve ardından tam adınızın ve kullanıcı adınızın boş bir kağıda el yazısıyla yazılmış kopyasını içermelidir
- Kağıdı tutan iki elinizi ve yüzünüzün tamamını içermelidir
- Aydınlık olmalı; çok küçük, karanlık veya bulanık olmamalıdır
- JPEG dosyası olarak yanıt e-postanıza eklenmelidir

Moderatör tarafında düzenlendi:
24 Mar 2018
175
0
BURSA
Açık kapatıldı Eğer İP niz kullanıcının İP si ile uyuşmaz ise kabul etmiyor yani hesabını çalmak istediğiniz kişinin oturduğu konuma gitmeli veya onun kullandığı ağa bağlı olmanız gerekiyor..
AÇIK HALA VAR BEN DIYORUM KI O KİŞİ SIZIN TELEFONUNUZLA INSTAGRAMA GİRMESİ LAZIM BU ŞEKİLDE KESİN HESAP ÇALABİLİRSINIZ
Resim linklerin bunların arasına yapıştır.

Son resimde ekran gelmiyor.

Bu yöntem işe yaramaz uğraşmayın.Denedim.
Bunları istiyor ben yaparım diyen varsa buyursun.

Fotoğrafınız gerekli.
Gönderdiğiniz fotoğrafın aşağıdaki koşulları karşıladığından emin olun:

- Yukarıdaki kodun ve ardından tam adınızın ve kullanıcı adınızın boş bir kağıda el yazısıyla yazılmış kopyasını içermelidir
- Kağıdı tutan iki elinizi ve yüzünüzün tamamını içermelidir
- Aydınlık olmalı; çok küçük, karanlık veya bulanık olmamalıdır
- JPEG dosyası olarak yanıt e-postanıza eklenmelidir

Bak kardsm simdi bu yontem kişisel hesaplrfa azda olsa olur ama eger bu mizah vb. Sayfaysa alma sansin %90

Z3D1453

Üye
23 Ağu 2017
250
0
99% yiyeceklerini sanmam maximun 50 % yerler sansina . Ekleme yapayim kisinin fotograflarini alip montajlayarak size soylenilen rakami elinde tutor gibi gosterin hesabi ele gecirmek %80 daha kolay olur. (ama iyi montaj olmasi gerekir ole abuk subuk degil)

iyi forumlar.

24 Mar 2018
175
0
BURSA
99% yiyeceklerini sanmam maximun 50 % yerler sansina . Ekleme yapayim kisinin fotograflarini alip montajlayarak size soylenilen rakami elinde tutor gibi gosterin hesabi ele gecirmek %80 daha kolay olur. (ama iyi montaj olmasi gerekir ole abuk subuk degil)

iyi forumlar.
Hll anlatamadigimi anlattın 😁😁😁 Montaj yaparak hesabi ele gecirme şansınız var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.