Instagram Hesap Kapatma [KESİN]

21trhack21

Yeni üye
27 Nis 2019
29
0
Kreuzberg
- Merhaba Arkadaşlar Bugün Hesap Kapatma Konusuna Bi Açıklık Getirmek İstedim. İnşallah Konumu Beğenirsiniz.

-Öncelikle 15 K Takipçili Bir Hesaba Sahip Olmanız Gerekmektedir. Nasıl Bulurum Diyenler İçin Şunu Söylemek İstiyorum Forumda Binlerce Phishing Konusu Mevcut.

- Hesap İşini Halletikten Sonra Hesabı Kurbanın Profiliyle Aynı Yapmanız Gerek Fakat Küçük Bir Ayrıntı Veriyim Size Taklit Bastıktan Hemen Sonra Takipçisi Farketmeyen Bir Hesaptan Spam Basın.

- Hesabın Kapanma Olasılığı 1 Ve 2 Gün Arasında Değişim Göstermektedir.Konuyu Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
- Merhaba Arkadaşlar Bugün Hesap Kapatma Konusuna Bi Açıklık Getirmek İstedim. İnşallah Konumu Beğenirsiniz.

-Öncelikle 15 K Takipçili Bir Hesaba Sahip Olmanız Gerekmektedir. Nasıl Bulurum Diyenler İçin Şunu Söylemek İstiyorum Forumda Binlerce Phishing Konusu Mevcut.

- Hesap İşini Halletikten Sonra Hesabı Kurbanın Profiliyle Aynı Yapmanız Gerek Fakat Küçük Bir Ayrıntı Veriyim Size Taklit Bastıktan Hemen Sonra Takipçisi Farketmeyen Bir Hesaptan Spam Basın.

- Hesabın Kapanma Olasılığı 1 Ve 2 Gün Arasında Değişim Göstermektedir.Konuyu Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim.
Kardeş önemli olan es hesap olması. Nerden bulalım eski bir hesap.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.