İnstagram hesap kapatma methodu 2020 %99 sonuç

SalvadorTR

Üye
25 Ocak 2016
155
9
İzmir
Bu Çok Uzun Bir İşlem Onun Yerıne Ölüm Formu Basabilirler Ölüm Belgesi Çıkarıp 2 dakika doldurup atmak yada mavi tikli hesabı olan hala taklit atabiliyor öylede yapılabilir ihlal formu var eğerki ihlal içeren bir story veya fotoğrafını bulurlarsa analiz edip güzel bir yazı ile formdaki yapay zekaları kandırabilirsiniz biz hep böyle yapıyoruz dahada çok yöntem var genede elinize saglık .

AvC1941

Yeni üye
9 Ara 2020
20
8
Dostum cok guzel anlatmissin ama lili programina fake hesapla giriyorum gercek hesabimla girersem bilgilerim calinir diye fake hesapla girdim ama uygulamada fake hesapla girdim diye acilmiyor
yardimci olursan cok sevinirim

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,722
Selamlar 350 binlik sayfa var ona şikayet attım kaç güne gelir cevap?

kolay kapanmaz uzun sürer yada red gelir.

Santaj ve taciz formu fix oldu. Yöneticiler formları silmişler hesap kapatmak artık hep uygulamadan olacak :trl:trl:trl

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.