İnstagram hesap kurtarma

Ty Inc

Üye
15 Eyl 2018
167
3
Merhaba,

Instagram ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Hesabınıza tekrar ulaşmanıza yardımcı olmak için şu bilgilere ihtiyacımız var:

1. Hesabınıza erişebildiğiniz son tarihi ve erişimi nasıl kaybettiğinizi de içerecek şekilde, karşılaştığınız sorunun kısa bir açıklaması.

2. Hesabınız için kaydolurken kullandığınız e-posta adresi veya cep telefonu numarası.

3. Hesabınız için kaydolurken kullandığınız cihaz (ör. iPhone, Android, iPad, bilgisayar). Hesabınıza bilgisayarda veya tablette kaydolduysanız, kaydolurken hangi işletim sistemini (ör. Windows, MacOS, Linux) kullandığınızı da lütfen bize bildirin.

4. Destek talebinde bulunduğunuz hesabınızda önceden kullandığınız tüm kullanıcı adları.

Böyle mail geldi ben bunların dediğini yazdım fakat nereye yolliyacağım bana gelen gmail adresinemi

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
bilgiler gerçekten eksiksiz yazılırsa hesabına kavuşursun o dolduracağın formu boşa koymadılar merak etme mail gelen yere atmalısın başka bir yer olsa zaten o mailde bunu belirtirdi .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.