Instagram hesap

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Her gün forumda bu konu açılıyor keşke konuyu açmadan önce forum üzerinde biraz araştırma yapsanız Google a İnstagram Phishing THT yazdığınızda konular önünüze seriliyor
jk8elgz.png

Bunlar dışında başka güncel bir tool çıkarılmadı diye biliyorum yinede araştırmanızı tavsiye ederim Build software better, together

PyPhisher çalışıyordu en son yanlış hatırlamıyorsam kullanımı içinde şu konuya göz atabilirsiniz
LİNK

GİTHUB İşine yarayabilir

TurkSploit { Termux Üzerinden Kullanabilirsin ]

RAVANA : ZPHİSHER Fix olduktan sonra çokça kullanılmaya başlandı

Aslında tek tek göndermemize gerek yok birçok phishing tool bulunduran bir link vereceğim ordan istediğine erişebilirsin
TIKLA

Aynı şekilde aşağıda belirteceğim linkten THT Forum üzerinde paylaşılan kaynaklardan birçok phishing hakkında işine yarıyacak araca erişebilirsin

TIKLAhttps://www.turkhackteam.org/resources/

DİPNOT: ZPHİSHER denediğimde çalıştıramadım benimle alakalı olabilir fakat birkaç arkadaşıma danıştım onlar da aynı problemi yaşamışlar fix olabilir onun yerine ByPhisher kullanabilirsin ve Aynı şekilde herhangi bir hata alırsan BU POSTLAR belki işine yarayabilir

Umarım aradığını bulabilirsin iyi forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.