İnstagram İhlal Scripti

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
[SIZE="3[COLOR="White [URL="https://tik.lat/LC4hx"] TIKLA[/URL]]
VİRÜSTOTAL İÇİN [ TIKLA][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Son düzenleme:

hodrimeydan25

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
693
1
sizden daha iyi şeyler bekliyorum hocam .bu scyi zaten biri paylaşmış herkes yazıları değişip duruyor ama yinede güzel sözüm yok :)

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
sizden daha iyi şeyler bekliyorum hocam .bu scyi zaten biri paylaşmış herkes yazıları değişip duruyor ama yinede güzel sözüm yok :)

Formda fazla araştırmadım göz ucuyla bir baktım'da göremedim, varsa kusura bakmasın ulaşsın bana kaldırırım ayrıca konu linkini de atar mısın?

0V3R

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
314
0
Muş
Kendiniz mi kodladınız hocam,Tanıdık geldi biraz sc :) Konu için ellerinize sağlık.

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Vardı formda bir kaç tane görmüştüm! araştır biraz.

Merhaba. Öncelikle bu ihlal değil telif scripti olarak geçiyor bunu öncelikle 55utd55, sonrasında da 2019 versiyonunu da paylaştılar. Aynı şeyin laciverti oldu biraz sizinkisi script de telif scripti ama sadece adını "ihlal" koymuşsunuz :)

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Eline sağlık, Teşekkürler. :)

Ben sadece aracılık yaptım diyelim :).

Kendiniz mi kodladınız hocam,Tanıdık geldi biraz sc :) Konu için ellerinize sağlık.

Yok hocam, 2. yoruma bakar isen zaten belirttim.

Merhaba. Öncelikle bu ihlal değil telif scripti olarak geçiyor bunu öncelikle 55utd55, sonrasında da 2019 versiyonunu da paylaştılar. Aynı şeyin laciverti oldu biraz sizinkisi script de telif scripti ama sadece adını "ihlal" koymuşsunuz :)

Konuda bana ait olduğuna dair bir ibare zaten belirtmedim askine yorumda açıklama yaptım bana ait değil sadece php alt yapısı ile oynadım (Post,Session,Seo) gibi düzenlemeler yaparak paylaştım. kimin yada kimlerin olduğu umrumda değil açıkcası varsa sorunu olan (sahibine ait) yazsın özelden kaldıralım.

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Ben sadece aracılık yaptım diyelim :).

Yok hocam, 2. yoruma bakar isen zaten belirttim.

Konuda bana ait olduğuna dair bir ibare zaten belirtmedim askine yorumda açıklama yaptım bana ait değil sadece php alt yapısı ile oynadım (Post,Session,Seo) gibi düzenlemeler yaparak paylaştım. kimin yada kimlerin olduğu umrumda değil açıkcası varsa sorunu olan (sahibine ait) yazsın özelden kaldıralım.

Script sizinmiş gibi davranıyorsunuz demedim zaten hocam daha önceden paylaşılmış olduğunu ve bu scriptin ihlal değil telif scripti olduğunu belirttim bu arada özele bakar mısınız başka bir konu hakkında danışıcaktım.

black root

Yeni üye
20 May 2018
9
0
Hocam script harika ama bide txt ye ip adresini bıraksa harika olur işimizi dahada kolaylastirir hocam elinize sağlık en yakın zamanda güncellemenizi bekliyorum

CoverKeys

Yeni üye
16 Ocak 2019
2
0
eline sağlık dostum çok güzel bir script fakat tek sorun düşen hesaplar nereye düşüyor biraz kurcaladım dosyaları siteyede kurdum deneme falan attım fakat ftp ye herhangi bir .txt dosyası gelmedi sebebi nedir ?

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
70
7,707
Hocam şimdi bu script'i indirdik ya sonra benim ne yapmam gerekiyor, yani kendim bir site veya panel mi açmam lazım ne yapmam lazım pek anladım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.