İnstagram Kolay Yoldan Hesap Çalma - 2017

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
Dikkat etmedim işlerim vardı sosyal mühendislik ile yapabilirsin kardeşim muhabbet kurarsın profilini istersin bulamadım diyip e posta arayacağını söyleyebilirsin o şekilde v.b e postasını alabilirsin.

Olay şu form dolduruyorsun biraz zaman geçiyor sana cevap geliyor hesabın senin olduğunu doğrulamak için kod veriyor onu sana selfie şeklinde bedenden bi yerine yazıp yada kağıt olabilir yazıyorsun sonra kendi çektiğin fotoğrafın üzerinde PhotoScape devreye giriyor ve yüz değişikliği yapıyorsun yolluyorsun büyük oranda senin olduğunu doğruluyor ve senin eline geçiyor.

Özelden pm attım bakarmısın kardeşim ?

M3R

Üye
25 Mar 2016
122
0
İstanbul
önemli olan kişinin e postasını bulmak yöntem işe yarıyor ama mailinize sık sık bakmalısınız cünkü sonra link geçersiz oluyor

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
kardeşim bu taktiği biliyorum evet fakat hackleyeceğimiz hesabın e postasına nasıl ulaşacağız bu konuda bana akıl verebilirmisin lütfen ? :)

Canious

Uzman üye
13 Şub 2016
1,535
0
M.K.A

KavPucH

Üye
5 Haz 2016
71
0
Edirne
adımları uyguladım shopu yaptım instagrama yolladım ancak 1,5 saat oldu geri dönmediler bu süre daha uzun sürermi normalmi yani yoksa kabul etmedik anlamına mı geliyor ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.