Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

meTR0x

Üye
18 Nis 2016
244
0
Nereye
instagram php bot cookie hatası

instagram takipçi,takip edileni falan gösteren bir bot yazmaya çalışıyorum ama bağlama işlemini yapamadım
Kod:
  <?php

function curl()
{
	    $email = $_POST['user'];
	    $pass = $_POST['pass'];
		$post = array (
		   'f2d4bf77385df34' => $email,
		   'f27e31875b75a3c' => $pass
		);
    $user_agent = 'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9.0.6) Gecko/2009011913 Firefox/3.0.6';
    $ch = curl_init();
    curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, "https://www.instagram.com/accounts/login/?hl=tr");
    curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);
	curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, http_build_query($post));
    curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, 0);
	curl_setopt($ch, CURLOPT_REFERER, "https://www.instagram.com");
	curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_VERIFYPEER, false);
	curl_setopt($ch, CURLOPT_FOLLOW********, true);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_USERAGENT, $user_agent);
    $icerik = curl_exec($ch);
    curl_close($ch);
    return $icerik;
}
echo curl($ch);
?>
şu hatayı verdi:
"Bu sayfa yüklenemedi. Tarayıcında çerezler devre dışıysa veya Gizli Modu kullanıyorsan, lütfen çerezleri etkinleştirip veya Gizli Modu kapatıp, ardından işlemini tekrar yapmayı dene."

Son düzenleme:

Geymover

Yeni üye
19 May 2018
3
0
İnstagram takipçi

Bazı uygulamalar varmış , kendi otomatik puan kasıp takipçi alabiliyormuşuz bilgisi olan var mı veya programların ismini

ve web de çıkan instagram takipçi sitelerine girmeyi denediğim de instagram hesabıma girdiğimde california dan biri bağlanmak istedi bu sen misin diye onaylama istiyor sürekli takipçi sitesine girdiğimde

Canious

Uzman üye
13 Şub 2016
1,535
0
M.K.A
Onay ister güvenlik açısından da genel olarak kendi hesabınla girmeni tavsiye etmem girersen de seri şifre değiş evet bir cok uygulama var addmefast v.s

b0yner

Kadim Üye
19 Tem 2013
5,722
4
Turan
Bahsettiginiz gibi takipçi uygulamalarına izin verdikten sonra sizin adınıza işlemler yapmaktadır bu uygulamaları yararlı bulmuyorum en doğrusu hesabınızın şifresini bir yere girmeden sadece kullanıcı adıyla çoğalttığınız takipçilerdir

xSoulSxSuicide

Yeni üye
23 Ağu 2017
37
0
İnstagram Panel Cookies Sorunu

Merhaba, dün ( https://www.turkhackteam.org/php-scriptler/1720431-roketkonu-sorunsuz-calisan-instaweb-panel.html ) bu konuda ki scripti indirip kurdum. Ama şöyle bi sıkıntı var; cookie yüklediğim de (1212 cookie aktarılmayı bekliyor. Bu cookie'ler sistem tarafından arka planda otomatik olarak aktarılmaktadır.) bu yazıyor. Cronlar ayarlı crona girdiğimde ise

{"status":"success","rowsAffected":0,"controlleduser":null}

böyle yazıyor ve cookie eklenmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Sağ üst köşede Araçlar>İnternet Seçenekleri>Gözatma Geçmişi>Ayarlar>Dosya Görüntüle sırasıyla tıklarsan tüm internet geçmişini görürsün.

alıntıdır""

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
instaweb hata hk.

Kod:
#0 /home/instap74/public_html/app/Controllers/Admin/InstaController.php(32): App\Libraries\InstagramReaction->__construct(NULL)
#1 [internal function]: App\Controllers\Admin\InstaController->IndexAction()
#2 /home/instap74/public_html/src/Wow/Core/Controller.php(81): call_user_func_array(Array, Array)
#3 /home/instap74/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(260): Wow\Core\Controller->init('IndexAction', Array)
#4 /home/instap74/public_html/src/Wow/Engine.php(380): Wow\Core\Dispatcher::dispatchRoute(Object(Wow\Net\Route), Object(Wow\Net\Request))
#5 /home/instap74/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(194): Wow\Engine->_start()
#6 /home/instap74/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(147): Wow\Core\Dispatcher::invokeMethod(Array, Array)
#7 /home/instap74/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(47): Wow\Core\Dispatcher::execute(Array, Array)
#8 /home/instap74/public_html/src/Wow/Engine.php(82): Wow\Core\Dispatcher->run('start', Array)
#9 /home/instap74/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(194): Wow\Engine->__call('start', Array)
#10 /home/instap74/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(194): Wow\Engine->start()
#11 /home/instap74/public_html/src/Wow/Wow.php(41): Wow\Core\Dispatcher::invokeMethod(Array, Array)
#12 /home/instap74/public_html/index.php(8): Wow::__callStatic('start', Array)
#13 /home/instap74/public_html/index.php(8): Wow::start()
#14 {main}
arkadaşlar böyle bir hata alıyorum çözümü nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.