Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Th3S0y3R

Üye
17 Mar 2018
53
1
İnstagram Fake Mavi Tik Scripti Hakkında

Selamun Aleyküm THT Ailesi Benim Bi Sıkıntım Problemim var Elimde 3 / 4 Tane Aynı sürüm Mavi Tik Sc si var Ben Bunların İçindeki Check.txt içersindeki Txt adlarını değiştirdiğim zaman Script İnstagram a yönlendirme Yapmıyor Ama Aynı Kaldığı Zaman Yönlendirme yapıyor Değiştirdiğimde Siteadı/check.php de kalıyor bunu bi türlü çözemedim Yardım ederseniz Sevinirim Teşekkürler

MrZsasZ

Katılımcı Üye
17 May 2018
269
0
İstanbul
İnstagram Şifresiz Kaydetme

Bana acilen kaydetme lazım şifresiz olursa iyi olur mağlum kimseye güvenilmiyor veya grubda illa ki paneli olan vardır yardımcı olursa sevinirim kolay gelsin :)

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
Instagram Hesaba Tik İşareti Koyma

İnstagramda Birinde Gördüm Normal ✔ İşareti Koymuşta Onu Nasıl Yapıyoruz Bilen Varmıdır Acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Th3S0y3R

Üye
17 Mar 2018
53
1
Kodları Bırak Yardımcı Oluyum Yazdığında Hiçbir Şey Anlamadım.
Hocam Şimdi Şöyle Elimde mavi tik scripti var normalde şifrelerin kaydedildiği txt adını check.txt den değiştiriliyor fakat ben bu elimdekilerde değiştirmek istediğimde Scripte şifre filan girildiğinde instagram a yönlendirme yapmıyor illaki txt adının aynı kalması lazm fakat aynı kalırsa scriptin yapımcısı rahatlıkla şifreleri çalabilir o yüzden değiştirmek istiyorum ve değiştrimeye çalştığımda ise scripte k adı şifre girilip gönderdiğimizde normalde instagram.com adresine yönlendirmesi gerekirken siteadı/check.php şeklinde beyaz şekilde kalıyor site

syncxx

Üye
5 Tem 2014
119
0
Instagram hikaye indirme pc

Bilgisayardan instagramda izledigimiz hikayelerdeki fotoğraf veya videoları sayfa kaynağını görüntele veya incele (konsol) dan nasıl yapabilecegimi anlatabilecek var mı rica etsem ?

valisto

Üye
16 Haz 2014
217
1
İnstagramda gönderi üzerine satış butonu eklemek

Merhaba instagramda bazıları gönderilere tıkladığımızda satın alabileceğimiz bir özellik koyuyor nedir bu işin sırrı?

merabagorkk98

Katılımcı Üye
10 Nis 2016
591
0
İstanbul
İşletme hesabın olmasi gerek ve ürünlerini facebook magazana xml olarak yüklemen gerek ondan sonra başvuru yapıyorsun xml kullanınca onaylanıyor ondan sonra ekleyebiliyorsunuz

By Neferian

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
495
100
Isletmeli hesaplar da tanitim yaptirarak hesap turune gore kisisel ise takip et vs uygulama veya alisveris tarzi ise satin al ya da indir secenegi oluyor

ByZehirxx

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
595
0
Geldin
Instagram video ve resim indirme scripti

Değerli THT Üyeleri ınstagram video ve resim indirme scripti olan varsa paylaşabilirse sevinirim.Şimdiden teşekkürler herkese

ShadyHydra

Üye
17 May 2018
196
2
Ottowa
İnstagram hızlı gönderi paylaşma

Merhaba TurkHackTeam ailesi instagramda hızlı bir şekilde gönderi paylaşma gibi bir sistem var mı ? baya paylaşmam gerekiyorda öyle 1-2 değil 100-200k civarında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.