Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

enes2790

Yeni üye
30 Haz 2018
44
0
Gaziantep
hesap bi kere düştüyse onaya giremezsin tekrar alır elinden sahibi vpn kullanırken instagramın da eski sürümünü kullan yararı olucaktır.Bunun hakkında forumda konu açılmıştı.

reneereiss7

Yeni üye
17 May 2018
23
0
Ankara
Merhabalar, instagram uygulamam güncel olmasına rağmen kendi kullandığım asıl hesabımda hikaye öne çıkar özelliği çıktığındandan itibaren bulunmamakta.Diğer ekli olan hesaplarda var ama halen asıl hesabıma gelmedi. Ne yapıp getirebilirim?

wassupwack

Üye
1 Ocak 2016
101
4
Instagram Canlı Yayın Hk

Cümleten Selamün Aleyküm arkadaşlar benim bir suhalim olacak
Instagram da canlı yayın denilen bir dalga var biliyorsunuz.Ben söyle birşey yapmak istiyorum telefonumun ekran görüntüsünü canlı yayın olarak paylaşmak istiyorum yani demek istediğim telefonun ekranını canlı yayın da paylaşmak istiyorum . Bunun bir yöntemi varmıdır , Teşekkürler.

sirlotren

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
293
0
Instagram bot takipçi mavi tiki engellermi?

Lütfen konuşmak için konuşulmasın. Benim zaten 30k hesabım var lakin canım sıkıldı kitle ölüydü yeni hesap açtım , az ve öz misali. İleride bu hesaba mavi tik almak istiyorum lakin gizliden çıkarmaya korkuyorum. Benim kanser kitle anında bu takipçi ne diye bot atıyor. Bot mavi tiki engellermi ?

mustafavevo

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
375
1
`^TOKYO`^
Sanıyorum ki etkilemez.
Mavi tiki ajansla alabiliyorsun form'u falan yok diye biliyorum.
Ajansla mavi tik alan 5 bin takipçili hesap bile var. Ayrıca mavi tik olupta bot olan birsürü hesap var.
Ajansla mavi tik için konuştuğunuzda hesabınızın bot olması sorun yaşatmayacaktır şeklinde cevap alırsınız diye tahmin ediyorum.

8 Ocak 2017
111
0
Lütfen konuşmak için konuşulmasın. Benim zaten 30k hesabım var lakin canım sıkıldı kitle ölüydü yeni hesap açtım , az ve öz misali. İleride bu hesaba mavi tik almak istiyorum lakin gizliden çıkarmaya korkuyorum. Benim kanser kitle anında bu takipçi ne diye bot atıyor. Bot mavi tiki engellermi ?

instagramın politikasını okursan anlaya bilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.