Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
Hocam Sosyal Medya Destek hesabıydı takipci begeni oto begeni satıyordum :) demet akalına yorum attım yorumada 1000 like attım 1. sırada yorumum vardı sanırım o şikayet etti :))

Dostum kapatılması çok normal çünkü instagram desteklemiyor böyle şeyleri neyse sen yeni bi hesap kur nasıl olsa bir sürü userin vardır tekrardan kendini keşfete çıkarırsın bir de userleri nasıl buldun?

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Hocam Sosyal Medya Destek hesabıydı takipci begeni oto begeni satıyordum :) demet akalına yorum attım yorumada 1000 like attım 1. sırada yorumum vardı sanırım o şikayet etti :))

Öncelikle ortada yanlış anlaşılma gibi bir durum olmadığı ve haksız yere hesabınızın kapatılmadığı sürece instagram, hesabınızı tekrardan kullanıma açmayacaktır. İnstagram, her zaman geri dönüş yapılamayacağını ve geri dönmek zorunda olmadıklarını belirtir. Eğer attığınız mail talebi, olumlu değerlendirilmiyorsa veya instagram'ın istediklerini tam olarak karşılamıyorsa geri dönmeyebilir. Genelde en geç 4-5 gün içinde geri dönseler de en fazla 1 haftayı bulmaktadır. Şunu da söylemek isterim. Hesabınızın kapatılma sebebi çok yerli yerinde olmuş. Kusura bakmayın ama göz göre göre fark edilebileceğini bile bile bu tür hareketler yaparsanız instagram'ın da gerekli yaptırımı uygulaması gayet yerinde olur ve zaten olmuş.

Son düzenleme:

mhmtashn

Üye
3 Eki 2015
138
0
İnta takipçi hk

Selamünaleyküm
Beyler instagramda sayfam var yeteri kadar takipçim yok ve fazla kasamıyorum sayfalara reklam sordum 100liradan başlıyor faazla param yok ucuza takipçi satan ya da satan sayfa biliyormusunuz ömden atarmısınız reklam olmasın

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
100 tl ye reklam yapıyorlarda 1000 tl yede hesap satarlar kendi orijinal hesabını kas.Bir oyun,dizi,müzik sayfası olur.Hergün düzenli gönderi paylaş,sürekli gt yap bir süre sonra büyüme fark edeceksin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.