Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

thebeard

Özel Üye
15 Mar 2018
3,504
1,047
Hesaba giriş yaptıktan sonra telefonunu değiştirip kendi numaranızı ekleyin, çift doğrulama eklerseniz bir daha giriş yapamaz.

thebeard

Özel Üye
15 Mar 2018
3,504
1,047
Otomatik izleyecek bir program yok fakat, Nox ile yüklenemden bile geçince izlenmiş sayıyor oradan kullanabilirsiniz,

Fotoğrafınızın Instagrama yüklendiğinden emin olun, sorun devam eder ise Desteğe ulaşarak sorunu belirtin.

Doukanyrdn

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
599
0
Ankara
İnstagram Beyaz Ekran Sorunu

Arkadaşlar telefona 4 kere format attım fakat hala aynı sorun ile karşılaşıyorum instagramı açıyorum beyaz ekranda kalıyor 2 dakika sonra açılıyor oda belki çözüm nedir?

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Telefonunuz da yeterli alan olmaması veya yeterli hafıza kalmadığından olabilir. Eğer bu durumlar yoksa telefonu Dr.Web ile bi taratır mısınız?

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
orjinal instawep

arkadaşlar bana instaweb in dosyaları lazım tek şart orjinal olması login sorunu olması sıkıntı olmaz oda olur. viruslü shell benzeri acıkları olmayan script arıyorum göndereebilecek olan var mı ?

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
instagram hesabının mailini bulma

C********[email protected] bu hesabı nasıl bulabilirim birisi Hunter.io'dan finder mail indir dedi fakat bilgisayarim yok

İnstagram da fearless____97 kullanıcısinin mailini bulmam lazım
Bunu nasıl bulabilirim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.