Instagram konumdan hesap bulma?

FerhatY0

Yeni üye
9 May 2021
8
5
Merhaba dostlar hoşgeldiniz. Instagramda benimle aynı semtte, aynı şehirde oturan kişilerin hesaplarını nasıl bulabilirim. (Aramaya konumu yazarak bulma hariç ama gizli hesaplar oraya düşmüyor.) Bi uygulama / site vs. yok mu bunlar için. Şimdiden teşekkür ederim.

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
7
1,054
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Merhaba dostlar hoşgeldiniz. Instagramda benimle aynı semtte, aynı şehirde oturan kişilerin hesaplarını nasıl bulabilirim. (Aramaya konumu yazarak bulma hariç ama gizli hesaplar oraya düşmüyor.) Bi uygulama / site vs. yok mu bunlar için. Şimdiden teşekkür ederim.
Bizim bu milletin Instagram ile sorunu nedir çözebilen varsa banada söylesin kimse apache sunucusundaki açıkları yeni çıkan konfigürasyon açıklarını sormaz Instagram konum bulmayı sorar sabır diyelim :)

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
7
1,054
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Apache açıkları nedir tam olarak anlatır mısın dostum
Benimde bildigim uppy var sorucağinizi biliyordum içimden geçti :D, apahce logji de bulunan bir istek sahteciliği açığı var daha yeni bulunmuş bir açık bu açık üzerinden saldırgan zafiyetli bir istek gönderir suncuya sunucuda işler girelen değer konfigürasyon yol açar ve parametre ekleye bilir saldırgan exploit bölümde ## kritik açık ## olarak bahsetim bir konu baka bilirsin 🙃

'Syera

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
Bununla alakalı bir site veya uygulama bulunmamaktadır. (bildiğim kadarıyla)

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,283
38
1,419
(nowhere) in
Instagram'da gizlilik ön planda olduğundan dolayısıyla böyle bir şey ne yazık ki mümkün değildir, İyi Forumlar.

L0HXT

Üye
5 Eyl 2021
186
3
44
24
Sm dışında bulamazsin eğer açık olsaydı belki onuda sana bana bırakmazlar zaten

prester

Üye
11 Eyl 2021
216
3
44
23
Benimde bildigim uppy var sorucağinizi biliyordum içimden geçti :D, apahce logji de bulunan bir istek sahteciliği açığı var daha yeni bulunmuş bir açık bu açık üzerinden saldırgan zafiyetli bir istek gönderir suncuya sunucuda işler girelen değer konfigürasyon yol açar ve parametre ekleye bilir saldırgan exploit bölümde ## kritik açık ## olarak bahsetim bir konu baka bilirsin 🙃
Ha logj4 ten bahsediyorsun anladığım kadarıyla ismini duymuştum ama hiç öyle bakmamıştım teşekkürler adamım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.