İnstagram Kullanıcı Adından Bilgi Toplama [Termux]

pylaxn

Üye
2 Şub 2022
192
84
Herkese Merhabalar Ben Pylaxn bugün sizlere termuxtan,instagram kullanıcı adından bilgi toplamayı gösterdim eksiksiz yaparsanız kesin sonuç alırsınız Kolay Gelsin

pkg up -y

pkg install git -y

pkg install python

git clone GitHub - th3unkn0n/osi.ig: Information Gathering Instagram.

ls

cd osi.ig

chmod 777 *

pip install -r requirements.txt

ls

python main.py -u herhangibirisim

Virüs Total : VirusTotal

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,298
833
Ddos
Herkese Merhabalar Ben Pylaxn bugün sizlere termuxtan,instagram kullanıcı adından bilgi toplamayı gösterdim eksiksiz yaparsanız kesin sonuç alırsınız Kolay Gelsin

pkg up -y

pkg install git -y

pkg install python

ls

cd osi.ig

chmod 777 *

ls

Tool çalışıyor ben de biliyordum bunu

erkngrbz

Üye
21 Tem 2019
94
1

pkg up -y

pkg install git -y

pkg install python

ls

cd osi.ig

chmod 777 *

ls

Bu hatayı alıyorum
Traceback (most recent call last):
File "main.py", line 6, in <module>
from api import *
File "/root/osi.ig/.lib/api.py", line 32
print(f"{su} {re}most used %s :" % text)

BlackHat455

Katılımcı Üye
16 Eki 2022
337
74
hocam bu tarz tooller genelde calısmıyor büyük ihtimalle fix yemiş olabilir.

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
429

pkg up -y

pkg install git -y

pkg install python

ls

cd osi.ig

chmod 777 *

ls

Konu güzel ama birazda konuyu renklendirip resim koysadınız daha güzel ve hos olurdu yetersiz kalmıs neyse iyi forumlar

BayWayne

Yeni üye
22 Ocak 2023
8
1
Geniş Kapsamlı Daha detaylı ve Net bilgi verirsen daha iyi olur.Başarılı tebrikler .:coffee:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.