İnstagram Mavi Tik

9 Ara 2017
58
2
DARKWEB
Öncelikle Merhabalar Ben İnstagramda Dolaşırken 800 Takipçili Bir Hesabın Mavi Tiki Oldugunu gordum ardından ise bir mizah sayfası ıle tanıstım 2 bin lira karşılığı yaparım dedi düşürmeye çalıstım nasıl yapıyorsun falan diye bana şöyle birşey dedi şimdi sana anlatsam hemen yaparsın o kadar kolay bırsey dedi bende düşürmek için sana ne vericem kullanıcı adı şifre vericem mi dedim oda bana şu şekilde cevap verdi hiçbir şey talep etmiyorum sadece kullanıcı adıyla yapıyoruz dedi arkadaşlar 3 gündür bu bilgilerle tüm yabancı türk forumları ziyaret ettim ve nasıl alınacagını bulamadım arkadaslar sadece unluler alıyorsa bunlar nasıl aldı bılen varsa yazabılırım mı cok sevınırım

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Paranı kaptırma :) mavi tik'i hakedersen zaten instagram kendisi veriyor.

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
6
Öncelikle Merhabalar Ben İnstagramda Dolaşırken 800 Takipçili Bir Hesabın Mavi Tiki Oldugunu gordum ardından ise bir mizah sayfası ıle tanıstım 2 bin lira karşılığı yaparım dedi düşürmeye çalıstım nasıl yapıyorsun falan diye bana şöyle birşey dedi şimdi sana anlatsam hemen yaparsın o kadar kolay bırsey dedi bende düşürmek için sana ne vericem kullanıcı adı şifre vericem mi dedim oda bana şu şekilde cevap verdi hiçbir şey talep etmiyorum sadece kullanıcı adıyla yapıyoruz dedi arkadaşlar 3 gündür bu bilgilerle tüm yabancı türk forumları ziyaret ettim ve nasıl alınacagını bulamadım arkadaslar sadece unluler alıyorsa bunlar nasıl aldı bılen varsa yazabılırım mı cok sevınırım

Koşullarla şirket aracılığı ile alınıyor mavi tik öle 3 5 bin lira ile değil bedavaya veriliyor kimliğini doğruluyacak şeylere ihtiyacın var o kadar. hakyiyenhacky3r paylaşmıştır ne koşullarla alınacağını bak istersen ona

9 Ara 2017
58
2
DARKWEB
Koşullarla şirket aracılığı ile alınıyor mavi tik öle 3 5 bin lira ile değil bedavaya veriliyor kimliğini doğruluyacak şeylere ihtiyacın var o kadar. hakyiyenhacky3r paylaşmıştır ne koşullarla alınacağını bak istersen ona

Hocam Link Atarmısın sana zahmet

Hocam Adamın 800 takipçisi 2 gonderısı var ondada mavi tik var

Hala Gerekli Cevap Gelmedi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,844
5
Bir ünlünün mavi tikini alabilirler forum ile mavi tik almak için mesela bir habare çıkmış olman gibi şeyler önemli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.