Instagram mesajları sıfırlama özelliği var mı?

jokkan

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
255
10
İstediğim şey instagramda başkalarıyla olan konuşmalarımı sıfırlamak
Sıfırlamadan kastım örneğin benim seninle bir diyaloğum var instagramda. Mesajları sıfırladığımda tüm mesajlar ne sende gözükecek ne de bende. Tek tek yapmayacağım bu olayı. Toplu sıfırlama gibi bir şey arıyorum.
Bunun bir çözümü var mı?

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
622
Teşkilat

Bu sadece kaybolan mesaj modudur kapat dediğiniz zaman mesajlar tekrardan yerine gelecektir.
Bu modun amacı o andan sonra konuştuğunuz konunun silinmesidir.
Kapattığınızda açtığınız andaki ekran karşınıza çıkıyor :)
punkc0de

İstediğim şey instagramda başkalarıyla olan konuşmalarımı sıfırlamak
Sıfırlamadan kastım örneğin benim seninle bir diyaloğum var instagramda. Mesajları sıfırladığımda tüm mesajlar ne sende gözükecek ne de bende. Tek tek yapmayacağım bu olayı. Toplu sıfırlama gibi bir şey arıyorum.
Bunun bir çözümü var mı?
jokkan
İnstagramda toplu mesaj silme sadece kendi uygulamanızdaki mesaj görünümü için açıktır 2. Şahıstan mesajları silmek sadece mesajın üstüne basıp geri al veya sil demenizle mümkündür ne yazık ki 2. Şahıs tarafında toplu mesaj silme yok :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba aşağıda verdiğim konuya göz atarak konu hakkında detaylı
bilgiye sahip olabilirsiniz

>> link ve içeriği : Tıkla
--------------------------------------------------------------------------------
instagram karşı taraftan mesaj silme işlemi
instagram toplu mesaj silme

--------------------------------------------------------------------------------

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,905
1,248
Merhaba aşağıda verdiğim konuya göz atarak konu hakkında detaylı
bilgiye sahip olabilirsiniz

>> link ve içeriği : Tıkla
instagram karşı taraftan mesaj silme işlemi
instagram toplu mesaj silme

Açıkçası bu işlem için bir yol olduğunu düşünmüyorum. Gerçek bir yol olsaydı tüm sosyal medyanın diline düşer ve bunu bilmeyen kalmazdı. Çünkü öyle durumlar vardır ki karşı tarafın mesajını silmek istersin ama malesef. Bir üste ki mesajda verilen bilgiyi deneyin fakat şahsi cevabım böyle bir şeyin olmadığı yönünde.

Niko7THT

Üye
20 Nis 2020
132
20
Merhaba değerli üye
Instagram uygulamasının içerisinde toplu mesaj silme özelliği bulunmaz, ancak uygulama aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Bu uygulamaların mesajların tamamını silebilmektedir, ancak unutmayın ki silinen mesajlar tekrar geri getirilemeyecektir.Google Play Store veya App Store’a giriş yaparak arama bölümüne “Instagram all delete message” yazarak arama yapın.Arama sonucunda karşınıza çıkan uygulamayı telefonunuza yükleye bilirsiniz. Daha sonra uygulama sizden Instagram hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir. Giriş yaptıktan sonra, mesajlar bölümüne girerek mesajlarınızı toplu olarak silebilirsiniz.Not olarak eklemek isterim.Bu tarz uygulamalar hesap bilgilerini istediği için, bilgilerinizi çalabilir ve art niyetli olarak kullanılabilir. Dolayısıyla uygulamanın güvenlik konusunda sorunları vardır. Bu yüzden de giriş yapmanızı isteyen uygulamaları tercih etmemenizi tavsiye ederiz. Eğer yine de uygulamayı kullanmak istiyorsanız, iki faktörlü doğrulama yöntemini kullanmanızı öneririm.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.