İnstagram Mobil Onay Banı

nonline998

Yeni üye
24 Nis 2015
9
0
Arkadaşlar Ben sürekli İnstagramdan fake hesap açıp kasan birisiyim şu aralar instagram yeni hesap açıyorum 1 resim paylaşıyorum 5 dk sonra mobil onay geliyor. mobil onay yaparımda mobil onay yaptıktan sonra hastag çöp oluyor içerik öne çıkmıyor takipci kasamıyorum yani sizin anlıyacağınız instagram ban sorunu var yeni hesap 5 - 10 dk sonra mobil onay geliyor bu sorunu nasıl çözücem format attım düzelmedi modemi resetledim olmadı bluestacks kullandım nox geçtim yine düzelmedi acil yardım lütfen ne yapmam gerek mac adresimi değiştircem modem bu arada uydunet.

İnstagram Yeni Bir ban sistemimi çıkardı nasıl geçeriz bu sorunu.

NOT: VPN VE PROXY İŞE YARAMIYOR

ÇÖZDÜM SORUN PAYLAŞIMDA YAZACAĞINIZ KELİMELERE DİKAT EDİN DİREK MOBİL ONAY ATABİLİYOR

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.