İnstagram Panel Sorunu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahqum17

Üye
20 Şub 2016
200
0
MARS
1 tane instagram panel kuracaktım sorun üstüne sorun yaşadım yapmadığım şey kalmadı.Aşağıda gördüğünüz hatayı alıyorum.Üye kısmından isbayı kısmını 1 yaptım fakat hala düzelmedi.Scripti değiştirdim gene olmadı yardımcı olacak varsa acilen iletişime geçsin

Son düzenleme:

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0
isBayiyi 1 yaptıktan sonra o üyeyi databaseden silip yeniden girmeyi deneyin veya daha önce giriş yapmadıgınız bi hesapla giriş yapmayı deneyin.

mahqum17

Üye
20 Şub 2016
200
0
MARS
Hocam birşey kazandıracağından değil sadece kurmak istedim user alıcam işi büyütmeyi düşünüyorum fakat bir türlü işlerim rast gitmiyor.Herzaman böyle hiçbirşey videolardaki kadar kolay olmaz zaten bir videoyu 10 kere izlerim hiçbirinde olmaz hiçbir işi doğru düzgün yapamam

Pek anlamadım ama scripti kurman sana ne sağlayacak scriptte login sorunu var

isBayiyi 1 yaptıktan sonra o üyeyi databaseden silip yeniden girmeyi deneyin veya daha önce giriş yapmadıgınız bi hesapla giriş yapmayı deneyin.

Teşekkürler burocan81

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.