İnstagram Para Kazanma Hikayem(YAPMAYIN !)

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
o panele güvenmiyorsan youtube oğuz kılıç var

videoda ordan takipçi atıyor bakarsın

Zamanı gelince denerin hocam

Panel işi sıkıntılıdır, eğer yapacaksanız paranın yarısını alın sonra takipçiyi atın. Diğer yarısını alın bir daha atın. Panellerden bi anda 10-15k takipçi atmasını beklemeyin. Yavaş yavaş her şey..
4K
5k
5k olarak attım 1. Olan tam olarak gönderdi 4k Eyv
2.olanı yani 5k olan onda 900 gönderilmeyen var parasını iade ettiler ama 4100 giden kullanıcı yok 2.5k tek gönderdi

Diğer 5k da 3k attı 2k iade etti sonradan 2 kyida attım unfollow larida sayarsam 2k +2.5k toplam 4.5k eksik var adamı dolandırmaya calişmadim adama anlatıyorum anlamıyor sonunda şikayet etti işte bende şuan uğraşıyorum

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
Kardeşim Gidiyorsun Satıyorsun Ne Güzel Adamın Taktiği İle Para Kazanıyorsun He Gidiyorsun adamın verdiği site ilede alıyorsun buraya kadar ne güzel kardeşim bende dün takipçi aldım banada bakım var dedi normalde 1 saate giden şey 3 saate oldu normal kimse şuç bulamazsın sana bellirtmiş bakım var diye he yollanmayan takipçiyide sana bakiye olarak iade ediyor kullanıcı çakışma olduğunda

5k gönderiminde 900 gönderilmeyen gözüküyor ama giden 4.1k değil 2.5k

EyvAllah, benim için güzel bir öngörü oluşturdu.

Bunun için paylaştım zaten ama üst mesajlarda güvenli bi site varmış o ste hakkında bilgi al ama tam olarak bilemiyorum başlama bence
Hocam geçmiş olsun.
Teşekkürler

Banada İnandırıcı Gelmedi Hiç

Hocam ister inanın ister inanmayın özelden size fotoğraf atabilirim şikayet o sitenin görüntülerinide atarım ?

Banada İnandırıcı Gelmedi Hiç

Ama amacım bu işe başlayacak olanların bunları bilmesi

Moderatör tarafında düzenlendi:

RedepoL

Üye
10 Ara 2017
142
0
Izmir
Geçenlerde bir arkadaşımız instagram para kazanma adlı bi konu paylaşmıştı bende konuyu dikkate aldım ve denilenleri yapmaya çalıştım verdiği siteye üye oldum ve 50TL yatırdım ve binevi komisyon alarak başkasına sattım bir günde 150TL kazandım ama arkadaşımızın verdiği site siparişleri tam olarak yapamadı eksik gönderim yaptı sonra takipçi gönderecegim adamlar paralarını istemeye başladı vermezdim çünkü para sistemdeydi sonra içlerinden iki kişi beni şikayet edeceklerini ve dolandırıcılık yaptığımı söyledi ve evvelki gün kendimi savcılıkta buldum tüm kredi kartlarım kapandı adamlarada fazladan para verdim ...ailemle sorunlarım oldu....

NEYSE DEMEK İSTEDİĞİM DEDİKLERİMİ DİKKATE ALARAK BU İŞE BAŞLAMANIZ İSTEDİĞİM HİÇ BAŞLAMAMANIZ

Bu işe kaliteli bir siteyle başlarsak iyi kazanç elde edermiyiz ? Örneğin müşterileri nasıl buldun ?

yakup459

Uzman üye
22 Kas 2015
1,058
1
dostum sahsen bana gerçekçi gelmedi çünkü millet 20-30 tlyi almak için mahkemelik olcağını sanmıyorum ve tebligat 1-5 günde gelen birşey değil 1-3 haftada geliyor ve karar hemen açıklanmıyor

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
En çok yanlış yapılanlardan birisi de bu.
Kardeşim bana özelden hangi panelden takipçi satımı sağladığını atarmısın?
Kaç kişi bu yüzden boş yere zarar etti. Aracı olduğun için tüm sorun sende satılıyor fakat şu var bu iş illegal olduğu için sende panel sahibini şikayet et masrafları oradan çıkart.
Balli başlı 2 panel var gerisi böyle dolandırıcı zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.