İnstagram Pc'den Tel onaylı Ve Sınırsız Hesap Açma [Videolu Anlatım]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Öncelikle Konu Sabitlenirse Sevinirim :yo:RpS_love:

Evet Arkadaşlar Bugün Sizlere instagramda Pc'den Nasıl Telefon Onaylı İstediğiniz Kadar Hesap Açarsınız Onu Gösterdim :RpS_thumbup:

Öncelikle :
Kodumuz Bu Linkte Buyrun

Kodun yazdığı Sitedeki Şifre : "tht" Küçük harflerle tırnaksız halde

Buyrun Videolu Anlatım :

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-0uNXbeW6Yo&feature=youtu.be[/ame]

İŞİNE YARADIYSA Bİ TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRME

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mte

musa45

Üye
13 Nis 2014
124
0
Ankara
Hesap açıldı çıkıp tekrar girmeyi deneyince giremiyorum hesaba... emaile şifre sıfırlama bağlantısı istiyorum, gönderiyor tıklayınca yine girmiyor hesaba ulaşılamadı diyor sıkıntı ne olabilir ?

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Hesap açıldı çıkıp tekrar girmeyi deneyince giremiyorum hesaba... emaile şifre sıfırlama bağlantısı istiyorum, gönderiyor tıklayınca yine girmiyor hesaba ulaşılamadı diyor sıkıntı ne olabilir ?

Soru : Hesap açıldı çıkıp tekrar girmeyi deneyince giremiyorum hesaba...
Çözüm : HESABIN KULLANICI ADINI BİR YERE KOPYALA GİRİŞ YAPARKEN O KULLANICI ADINI KULLANARAK GİRİŞ YAP BU ARADA HER AÇILAN HESABIN ŞİFRESİ 10 TANE 1 DİR YANİ ŞİFRE HERZAMAN : 1111111111

Soru2 : emaile şifre sıfırlama bağlantısı istiyorum, gönderiyor tıklayınca yine girmiyor hesaba ulaşılamadı diyor sıkıntı ne olabilir ?
Çözüm : EMAİL SALLAMA OLUYOR MESELA "[email protected]" BU ŞEKİLDE SALLAMA OLUYOR EĞER HESABI AÇINCA EMAİL DEĞİŞTİRİRSEN SORUN ORTADAN KALKACAKTIR

İYİ FORUMLAR

Son düzenleme:

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
lan gardaş ben izledim de birşey anlamadım ki :)

simdi kardeşim ben anlatayim instagram.com a giriyosun f12 tusuna basıyosun bi yer açılıyor orda consoleye tıklıyorsun oraya verdiğim sitedeki kodları kopyalıyıp oraya yapıstırıyosun sonra otamatikmen istedğin kadar hesap olusturabiliyosun telefon numara onaylı hesap açıyosun sınırsız aç aç kendini takip et falan naparsan yap yani

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
simdi kardeşim ben anlatayim instagram.com a giriyosun f12 tusuna basıyosun bi yer açılıyor orda consoleye tıklıyorsun oraya verdiğim sitedeki kodları kopyalıyıp oraya yapıstırıyosun sonra otamatikmen istedğin kadar hesap olusturabiliyosun telefon numara onaylı hesap açıyosun sınırsız aç aç kendini takip et falan naparsan yap yani

Şimdi Anladım İşin Rasgelsin Gardaşım '' Eyvallah Kusura bakma Zahmet verdim ..

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia
Soru : Hesap açıldı çıkıp tekrar girmeyi deneyince giremiyorum hesaba...
Çözüm : HESABIN KULLANICI ADINI BİR YERE KOPYALA GİRİŞ YAPARKEN O KULLANICI ADINI KULLANARAK GİRİŞ YAP BU ARADA HER AÇILAN HESABIN ŞİFRESİ 10 TANE 1 DİR YANİ ŞİFRE HERZAMAN : 1111111111

Soru2 : emaile şifre sıfırlama bağlantısı istiyorum, gönderiyor tıklayınca yine girmiyor hesaba ulaşılamadı diyor sıkıntı ne olabilir ?
Çözüm : EMAİL SALLAMA OLUYOR MESELA "[email protected]" BU ŞEKİLDE SALLAMA OLUYOR EĞER HESABI AÇINCA EMAİL DEĞİŞTİRİRSEN SORUN ORTADAN KALKACAKTIR

İYİ FORUMLAR

Merhaba. Hesabı Açtıgında E posta adresi Deiştirirsen Hesabında Değişmiş Gözükür ama Fiziksel olarak Değişmez O salladığın e posta adresine bir e posta gönderilir o e postadan eposta değişikliğini onaylarsan Değişir diye biliyorum 14k hesabım çalınmıştı yanlışlıkla evete bastım gitti ordan biliyorum :D halada öyle sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.