Instagram phishing sitesi nasıl kurabilirim ?

JEST3R

Yeni üye
21 Eki 2020
9
2
hocam ben instagram phishing sitesi kurmak istiyorum domain felan nerden alabilirim nerden yapabilirim nasıl yapabilirim öneriniz

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
899
lihtgTHT.php
Merhabalar, phishing sayfanızı kurmak için aşağıdaki konumu inceleyebilirsiniz.
Kendinize ait bir domain olsun istiyorsanız orası biraz daha karmaşık olacaktır. İyi forumlar

JEST3R

Yeni üye
21 Eki 2020
9
2
Merhabalar, phishing sayfanızı kurmak için aşağıdaki konumu inceleyebilirsiniz.
Kendinize ait bir domain olsun istiyorsanız orası biraz daha karmaşık olacaktır. İyi forumlar
kendi kurabilecegim domaini kendim alacagim bi öneriniz varmıdır

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,764
409
Sydney
Araçlar yardımıyla basitçe yaparsın ama sıfırdan yapıyorsan bir kere scriptin olacak elinde bunu ya kendin yazacaksın html-css-js ile ya da satın alıcaksın. Bedavalarda genelde rat oluyor. Bu scripti daha sonra satın alacağın domain ve hosting şirketlerine bağlayacaksın

hocam ben instagram phishing sitesi kurmak istiyorum domain felan nerden alabilirim nerden yapabilirim nasıl yapabilirim öneriniz
dmca ignored Hizmeti Sağlayan bir yerden alman gerekiyor Bu Siteden bakabilirsin.Başka firmalardan alma direkt kapatılar.
Bu attığım sitedeki firmaları incele olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.