Çözüldü İnstagram Reklam Tanıtım Sorunu Nasıl Çözülür ?

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran
merhabalar değerli üyeler yardımcı olurmusunuz , ben instagram üzerinde kendi resmimi tanıtıma çıkarmak için uygulamada postun altında tanıtım yap basarak tanıtım için gerekli ayarları yaptım ve ödeme yerinde arkadaşımın kredi kartını kullandım fakat kredi kart bloke olmuş ben bilmiyordum taabi kartı instagram kabul etdi fakat sonra taabiki kartı redd etdi ve kart doğrulamaya düşdü kartı doğrulamak istiyorum doğrulanmıyor silmek istiyorum silinmiyor hesabı gizli yaptım tekrar profosyonel hesap yaptım hala silinmedi ne yapamam lazım?

N4qvnS.jpg

N42oej.jpg

N4q0uy.jpg

N42PJn.jpg

N42kX8.jpg

N4qAMh.jpg

N4q4Pv.jpg

ve girib hesabıma bağlı facebook hesabımdan reklam vermek istediğim zaman çalışıyor ve o kart burada gözükmüyor fakat bu 20dolarlık tanıtıma silmek için buton ve.s yok
N4qUzc.png

N42sk0.md.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran
masonz heralde biliyoruz ben bir kere onu silmeye çalışmıştım sonra böyle olmuşdu yani buga girmiş ve benim konudaki sslerden bakarsanız silme butonu yok

bylinuxhack konuda belirtdim zaten o yöntem yaptım silindi gibi oldu amma tekrar bi süreden sonra gözüktü silmeye çalıştım ve buga girdi şimdi silmek için buton yok

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Cevap: Instagram Tanıtım sorunu

bylinuxhack konuda belirtdim zaten o yöntem yaptım silindi gibi oldu amma tekrar bi süreden sonra gözüktü silmeye çalıştım ve buga girdi şimdi silmek için buton yok

Uygulamayı Bir kaç kere silip tekrar yükleyin profilinizden çıkın girin genelede bugları çözüyor eğer hala olmaz ise instagram desteğe baş vurunuz .

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran

Uygulamayı Bir kaç kere silip tekrar yükleyin profilinizden çıkın girin genelede bugları çözüyor eğer hala olmaz ise instagram desteğe baş vurunuz .

deneyeceğim amma hesabımı bağladım facebook hesabı üzerinden reklam oluşturdum başka kart ile ödeme gayet başrılı ve etkileşimde oluyor sadece instagram hesabımda gözükmüyor
https://prnt.sc/10uh21e

Chester Hoca

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
876
2
800
DATA

Selam dostum. hesabınızı kapatınız ve 38 formu ile yeniden açınız kapattığınız hesabı hesabınız sıfırlanacaktır. İyi Forumlar :)

38 Formu: TIKLA

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran

Chester Hoca hesabımı kapattım ve 38 forumla açtım amma birşey olmadı ya eskisi gibi nasıl çöze bilirim reklam ayarlarımı sıfırlamak mümkün olsaydı eğer belki düzelirdi

Tanıtım yapmak için tıkladıkda yine bu geliyor :
N42oej.jpg

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
2
48
SIFIR6

Sildikten sonra [NAN] gün içerisinde tekrar açabiliyorsun hesabı. Silip ertesi gün tekrar açmayı deneyebilirsin. !! Sorumluluk almıyorum bildiğim kadarıyla belli bir gün sonra siliniyor hesap onun dışına tekrar erişilebiliyor.!!

Chester Hoca

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
876
2
800
DATA

Chester Hoca hesabımı kapattım ve 38 forumla açtım amma birşey olmadı ya eskisi gibi nasıl çöze bilirim reklam ayarlarımı sıfırlamak mümkün olsaydı eğer belki düzelirdi

Tanıtım yapmak için tıkladıkda yine bu geliyor :
N42oej.jpg

Kardeşim, 1-2 Gün Bekletmişsindir Umarım. Hemen Olacak Değil, Hesabın Tamamen Gitmesi Lazım. Bu Arada Sorumluluk Kabul Etmiyorum, Bilginize...

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran
Kardeşim, 1-2 Gün Bekletmişsindir Umarım. Hemen Olacak Değil, Hesabın Tamamen Gitmesi Lazım. Bu Arada Sorumluluk Kabul Etmiyorum, Bilginize...

senin dediğin inanmiyorum olsun çünkü 28 nisana kadar hiçbirşey silinmez

Sildikten sonra [NAN] gün içerisinde tekrar açabiliyorsun hesabı. Silip ertesi gün tekrar açmayı deneyebilirsin. !! Sorumluluk almıyorum bildiğim kadarıyla belli bir gün sonra siliniyor hesap onun dışına tekrar erişilebiliyor.!!

3 saat bekleyib açmışdım tekrardan 1 gün denerim

Merhaba, farklı bir cihaz üzerinden denediniz mi?
Veya uygulamayı buga girdiği için sıfırlayın ve tekrar deneyin.

evet kaç kez denedim olmadı , lütfen yardım edermisiniz başka yöntem yokmu? instagramda 20dolara sorunu çözenler varda parayı vericem yine olucak

KONUYU TEKRAR HORTLATTIM AMMA ÇÖZÜMÜ KISMENDE OLSA BULUNDU : 2 Yöntem var
1 Yöntem : reklam hesabınız ödems sorununa göre engellendikden sonra yaklaşık 15 gün sonra reklam hesabını tekrar aktif etmek için instagram uygulamasında tanıtımın altına değerlendirme talep et butonu elir o şekilde itiraz ede bilirsiniz inglizce yazınız ve daha çok resmi yazışma tarzı olsun ve 2,3 kere deneyin işe yarama ihtimali var eğer işe yaramazsa en önemli 2ci yönteme geçelim

2 Yöntem :
ilk önce hesabınızı profosyonel hesaba geçirib hesabınıza facebook hesabı bağlayın mümkünse reklam için sırf yeni hesab açın ona bağlayın , bu arada hesabınızı bağlamadan önce facebook.com dan ayarlarda sayfalar kısmından instagram reklam tanıtımı yapmak için hesap oluşturun yani hesap içinde hesap , instagram uygulamasında bağlarken hesabınızı 2ci oluşturduğunuz sayfa gözükecektir yani o hesaba bağlayın sonra ise sayfalar kısmından o bağladığınız sayfaya girdikde zaten reklam kısmı gözükücektir oradan girib klasik instagram daki gibi reklamınızı oluşturun diyelim eğer facebookunuz bağlanmadı yani bazen işletme hesabı bağlama sınırına ulaşıldı hatası verirse çözümü bu instagram 2020 5 mart sürümlü uygulamasını indirin (uptodown , apkpure tarzı sitelerde eski sürüm bula bilirsiniz) ve ordan hesabına giriş yapıp hesapına giriş yapıp sol üste 3 çizgiye basıb ayarlar işaresine basıb oradan hesap bölümü oradanda bağlı uygulamar kısmına tıklayıb facebook hesabınıza bağlayınız fakat yine bahsettiğimiz gibi facebook.com ayarlardan sayfalar kısmından sayfa oluşturub sonra instagramın eski sürümünde işte bu yeni oluşturduğunuz sayfaya bağlayınız fakat söylümeliyim ki, eğer siz işletme sorunu yaşadıysanız ve benim dediğim yöntemle yapacaksanız tam hesabınız bağlanmaz(yani hesaba erişimine göre değişiyo işletme sınırı almış hesablara tam erişim verilmez) amma facebook aracıyla reklam vere bilirsiniz eğer sorun olursa benimle iletişime geçiniz

ve bu kadar dediğim işlemleri 200-300 liraya yapanlar var bunu çok kişi yaşıyor çözümünüde anlattım iyi günler :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.