Instagram Script hk

evoTHT

Üye
25 Şub 2016
67
2
İyi Geceler dün akşamda buna yakın bi konu açmıştım aydınlatan olmadı fake instagram scprit kurucam hostinger ücretli olmuş 000webhost'da ftp verdikten sonra scprit dosyalarını filezillaya attarken veya attıktan sonra hesap askıya alınıyor freehosting':RpS_sad:de aynı sorunu yaşadım bi süre sonra filezillaya bağlanırkende sorun yaşıyorum ücretsiz ftp veren bi host alamadım delirmek üzereyim bilen biri aydınlatabilirmi_​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
Warez script kullanıyorsan ban yiyebilirsin. Yinede sana poyrazhosting veya infinityfree sitelerini öneririm.
000webhostta çokça hata çıkıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.