İnstagram Şifresiz İzlenme Scripti//BMCODER

Smhizmetleri06

Yeni üye
20 May 2018
47
0
7bezLT.png

Merhaba Tht Üyeleri Bugünkü Konumda Sizlere Yeni Kodlamış Olduğum İnstagram Şifresiz İzlenme Scriptini Tanıtacağım. Script Açık Kaynak Kodludur Ve İstediğiniz Gibi Editliyebilirsiniz.
SCRİPTTEN GÖRÜNTÜ
O622dC.png

38RAUf.png

1- Virüstotalde İframe Gen Bulunmaktadır bu izlenmeyi başka siteden çektiğimizden kayanaklıdır.
2- Api Alma Kısmına Site Adresini Yazmayanların Apisini Banlıyorum.
APM7O5.png

TIKLA İNDİR
b8aRHC.png

TIKLA

KURULUM ;
1- Tüm Dosyaları indirin.
2- Hostinginize, sunucunuzun public_html'sine atın.
3- index.php dosyasına aldığınız api keyi girin.
4- Kurulum Bitmiştir İyi Kullanımlar.

WJURz7.png

hocam selam ücretli api almak istiyorum instagramdan yazabılır mısınız ? yazdım size , namlionline

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.