Instagram şikayet edilememe methodu güncel

asilsiztrk44

Yeni üye
12 May 2019
25
0
Malatya
☇ Selamlar Türk Hack Team Ailesi

Sizlere instagram üzerinden şikayet edilmeme methodunu anlatıcağım.

Geçelim isterseniz..

Hesabınızı ayarlar kısmından işletmeye alıyorsunuz.

Burdan Varsayılan yaşı : '97' yapıyoruz.

Ülkeye göreye geliyoruz ordan TÜRKİYE'yi seçiyorsunuz. Ordaki minimum yaşa'da '9' yazıyorsunuz.

Deneme amaçlı priw,fake vb hesaplarınızdan kontrol edebilirsiniz üç noktadan şikayet et'e basınca olmayacaktır. İşinize yaradıysa teşekkürünüzü alırım iyi günler ❤

Moderatör tarafında düzenlendi:

JustWath366

Yeni üye
22 Ocak 2019
5
0
Minimum yaş için ülke ekleniyor.
Eklenen ülke İran ve Türkiye
Yaş olarak 1 giriliyor ve keşke paylaşmasaydın fixliyecekler. Ben bunu satıyordum .d
Yine de eline sağlık

asilsiztrk44

Yeni üye
12 May 2019
25
0
Malatya
Minimum yaş için ülke ekleniyor.
Eklenen ülke İran ve Türkiye
Yaş olarak 1 giriliyor ve keşke paylaşmasaydın fixliyecekler. Ben bunu satıyordum .d
Yine de eline sağlık

Bulursun satıcak birşey ya :yardimsever

ωσитαѕ;9164789' Alıntı:
Min. Yaş 1 diyebiliyorum

Ben böyle yapıyorum dostum teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
Merhaba,

Anlattığın konu işe yarar, çalışıyor ama sosyal medyacıların işine yaramaz bug,un da bir bug,u vardır :D

Vpn ile başka bir ülkeye bağlanıp kendi hesabına girersin ve profili düzenleden yaşını 99 yapıp şikayet edebilirsin yani şikayet yememe diye birşey yoktur :))

Bu arada bu işlemi yapınca başkasına dm üzerinden resim göndermezsiniz, görüntü yüklenemedi hatası verir.

Bu noktalarını da söyleseydin keşke ama neyse eline sağlık :))

İyi forumlar

Son düzenleme:

Pigman

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
356
0
Norveç
Eline saglik bi sorun yaşadım fakat kullandigim instagram surumunden kaynakliymis

Son düzenleme:

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,722
Ama bu bug sadece Türkiye için geçerli. VPN bağlanıp Avrupa ülkesinden şikayet edebiliyorsun. Kısaca biri hesabını şikayet edecekse her türlü eder. İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.