Instagram Sınırsız Kayıt Yapma (Mobil)

Samusya

Üye
29 Haz 2015
64
0
İstanbul
Günde 5 tane hesap açtıktan sonra bu hatayı alıyorum. "Instagram Bu cihazda çok fazla kullanıcı kaydedildi hatası"

Telefonum ROOT lu olduğundan ID Manager ile İD değiştirip ve Mobil inteneti kapatıp, telefonu yeniden başlatıp tekrardan 5 tane daha açabiliyorum.

Belli bir yerden sonra hesap açsamda açtığım hesaplar kural ihlali bot hesap damgası yiyip kapanıyor.

Kısacası kökten bir çözüm bulmam lazım.
Var mı önerisi olan?

Samusya

Üye
29 Haz 2015
64
0
İstanbul
Kardeşim web üzerinden aç e postayı bile salla ama fotoğraf kısmına mutlaka fotoğraf koy

Fotoğraf koy VE Bazılarını Takip Et Onlarda SEni TAkip Etsin Fotolarına BEğeni Yap Tammdır

Google üzerinden sınırsız sayıda hesap açabilirsiniz.

Arkadaşlar olmuyor öyle web den açsanda farketmiyor.
Belli bir hesaptan sonra engel koyuyor.
Benim istediğim telefonunun id adresini değiştiriyorum.
Mac adresini değiştirmeyi denicem bakalım bulursam paylaşacağım.
Sizde bulursanız bilgi verirseniz çok memnun olurum.

StringingStroke

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
596
1
Bilinmiyor
Günde 5 tane hesap açtıktan sonra bu hatayı alıyorum. "Instagram Bu cihazda çok fazla kullanıcı kaydedildi hatası"

Telefonum ROOT lu olduğundan ID Manager ile İD değiştirip ve Mobil inteneti kapatıp, telefonu yeniden başlatıp tekrardan 5 tane daha açabiliyorum.

Belli bir yerden sonra hesap açsamda açtığım hesaplar kural ihlali bot hesap damgası yiyip kapanıyor.

Kısacası kökten bir çözüm bulmam lazım.
Var mı önerisi olan?

Instagram Plus ı dene bir bildiğim kadarıyla onda 5 hesaptan fazla eklenebiliyor.

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
Arkadaş hesap oluşturmak değilde sınırı aşıp 5den fazla hesaba aynı uygulama üzerinden giriş yapmak istiyor
İnstagramPlus da işe yaramıyor
Tek çare uygulamayı appcloner ile clonlayıp 5 tane ilede ordan giriş yapıcaksın

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,268
156
93
root@kali:~#
Arkadaş hesap oluşturmak değilde sınırı aşıp 5den fazla hesaba aynı uygulama üzerinden giriş yapmak istiyor
İnstagramPlus da işe yaramıyor
Tek çare uygulamayı appcloner ile clonlayıp 5 tane ilede ordan giriş yapıcaksın

iyi fikir ama ek bilgi vereyim, appcloner uygulaması içinde trojan virüsü algılanıyor her zaman. Google playden kaldırılma sebebi de buydu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.