İnstagram SMM Panelleri Nasıl Para Kazanıyor?

Hanma

Yeni üye
16 Eki 2023
7
0
Normalde buraya yazmak istemezdim ama yardımınıza ihtiyaçım bu işlere girmek istiyorum da takipçi basıp para kazanmayı nasıl yapılıyor bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misin? Şimdiden teşekür ederim.

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,180
942
Photoshop 🔥
Ilk oncelikle SMM Panel kurman ve bir smm panel sitesinin bayisi olman lazim ve bayi oldugun zaman zaten sitene API Entegrasyonu yapiyorsun ve bayilik hesabinda para tutman lazim zaten sistem otomatik.

Hanma

Yeni üye
16 Eki 2023
7
0
Lider Medya'ya bakabilirsin forumda da reklamları mevcut
teşşekür ederim sağol

Ilk oncelikle SMM Panel kurman ve bir smm panel sitesinin bayisi olman lazim ve bayi oldugun zaman zaten sitene API Entegrasyonu yapiyorsun ve bayilik hesabinda para tutman lazim zaten sistem otomatik.
araştırayım çok sağol

pahalıymış ya 750 lira diyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,405
888
Millî İstihbarat Teşkilatı
Merhabalar,

3 seçenek vardır:

Ana Sağlayıcı Servisler: Kendi yazılımını, Hesap açıcı programlar yaparak reseller smm panellere dağıtım yapabilirsiniz. Onlarda smm panellere api vericektir.
Reseller Smm Panel: Bir çok kişinin yaptığı servisleri kendi panelinizde satışa sunabilirsiniz. Anlaşmalar yaparak.

Sizin İçin En Uygun: Glyconv2, Perfectpanel veya herhangi bir smm panel scripti satın almalısınız. Ardından uygun bir smm panelden api çekmenizdir.

İki adet büyük panel işletmekteyim, ana sağlayıcı olarak reseller panellere servis dağıtıyorum. Bu konuda sana yardımcı olabilirim PM'den ulaşabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.