İnstagram Spam ile Hesap Kapatma Hk

Bay Ordinaryus

Uzman üye
28 Şub 2016
1,262
1
Merhaba, benim instagramda 3.5K lık sayfam var. Her gün ortalama 4-5 gönderi paylaşıyorum.ve 1 ayda bu rakama geldim. Her neyse bitane 50-60K lık sayfa beni hikayesinde paylaşmış ve SPAM atın demiş. Sözde hesabımı kapatacak böyle bişi varmı? O zaman herkes spma ekibi oluşturup sevmediklerini kapatsın?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
Sanal alem bu bişey diyemezsin. Ben bi taktik vereyim sana.Bildiğim kadarıyla her yorum 1 spama denk. Yani her yorumda bi spam siliniyor yanlış bilmiyorsam. Açabildiğin kadar hesap açıp kendi hesabındaki herhangi bir gönderinin altına yorum olarak flood atabilirsin. (gönderiyi açtıktan sonra interneti kapatıp atabildiğin kadar yorum at.Sonra interneti aç yorumlar gider.Bi 65-70 yorum gidiyor ortalama.Tabi doğal olarak yorum engeli yersin. Diğer hesaplarla böyle yaparak. ki ne kadar fazla yaparsan senin yararına. Spamları temizleyebilirsin)

Bay Ordinaryus

Uzman üye
28 Şub 2016
1,262
1
Sanal alem bu bişey diyemezsin. Ben bi taktik vereyim sana.Bildiğim kadarıyla her yorum 1 spama denk. Yani her yorumda bi spam siliniyor yanlış bilmiyorsam. Açabildiğin kadar hesap açıp kendi hesabındaki herhangi bir gönderinin altına yorum olarak flood atabilirsin. (gönderiyi açtıktan sonra interneti kapatıp atabildiğin kadar yorum at.Sonra interneti aç yorumlar gider.Bi 65-70 yorum gidiyor ortalama.Tabi doğal olarak yorum engeli yersin. Diğer hesaplarla böyle yaparak. ki ne kadar fazla yaparsan senin yararına. Spamları temizleyebilirsin)

Kesin yöntemse hemen uygulamaya geçmeyi düşünüyorum

Ps3JeLa

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
341
0
T Ü R K
Instagramda hesapların güvenliği önemlidir. Eğer biri veya birileri sana spam atıyorsa ınstagram o spamları değerlendirir Yani bir nedeni olmalıki hesap kapanmalı yoksa 100 kişililk spam ordusu her hesaba spam bassa Instagram diye bir şey kalmaz hesaplar açıp paylaşımlarının altına 30 veya 40 tane yorum attır Çözülür :)

MertCodex

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
451
0
Philadelphia

o yöntem prim amaçlı boş yere medet ummayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.