İnstagram Spama Düşen Hesap Açma

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
Beğeni botuna bıraktıgım hesabım spamdan ban yedi her türlü mail form attım hesabım acılmıyor nasıl acabilirim ?

inbox

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
585
3
Alert Canada
Hesabında kişisel sana ait bir fotoğrafın var ise yardım merkezine ulaşıp hesabın sana ait olduğunu doğruladığın zaman alabilirsin fakat hesapta hiç resim yok ise üstelik mail ve telefon onayı yapmadıysan hesabını alman mümkün değildir.

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
mail ve telefon onayı yaptım kişisel hesabım değil neredeyse her türlü forumu 3-4 kez yolladım sonuç aynı maile kapatıldıgına dair bir eposta geliyor

inbox

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
585
3
Alert Canada
mail ve telefon onayı yaptım kişisel hesabım değil neredeyse her türlü forumu 3-4 kez yolladım sonuç aynı maile kapatıldıgına dair bir eposta geliyor

Dediğim gibi hesabınız kişisel size ait fotoğraf olmadığı sürece hesabınızı spamdan kurtaramazsınız bir dahaki sefere en az kişisel bir fotoğrafınızı ekleyin eğer hesap spamdan kapansa bile yardım merkezi ile gerekli görüşmeleri sağlayıp hesabınız 7 gün içinde açılır fakat şuanki hesabınızın durumuna bakacak olursak açılma ihtimali yok.

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
daha önce bir çok kez fotoğraflı kod onayı için fotoğraf attım kimlik vesaire attım açılmıştı veya çalınmıştı tekrar geri almıştım bu sefer atınca yanıt gelmiyor veya gelincede hesabınız kapatıldı vesaire diyor açılmayacak gibi artık görüşleriniz için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.