Çözüldü İnstagram Takipçi Paneli Hakkında 2-3 Soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Az önce 7-8 siteden 15.000'e yakın Cookies çektim. 8000 tanesi .txt şeklinde,kalan 7000 tanesi .dat ve .selco şeklinde.

Panele yüklemeye kalksam bunların uzantıları bana sıkıntı çıkarır mı ?

CEVAP : Sadece .selco ve .dat uzantılı olanlar ekleniyor .txt sorun çıkartır.

GoDaddy'den Domain almayı düşünüyorum herhangi bir sorun olur mu ?

CEVAP : Sorun yok,kullananlar var.

Birde kendi AdSense reklamlarımı eklesem sorun çıkartırmı ?

CEVAP : Sitem 6 Ay açık durduktan sonra reklam ekleyebilirim ya da takipçi hilesi vs. sitesi olduğu için Google reklam vermez.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Free domainde scripte yüklemeyi denebilirsin. Sıkıntı çıkmazsa domain alıp devam edersin. Takipçi sitelerine Google reklam verir mi bilemiyorum.

Beratbey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
327
0
İzmir
panel selco veya .dat dosyasını eder eğer instaweb ise
godaddy güzel bende onu kullanıyorum
adsense reklamlarını koymak sorun çıkarmaz ben de kullanıyorum sitemde

NightBirdX

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
289
0
Az önce 7-8 siteden 15.000'e yakın Cookies çektim. 8000 tanesi .txt şeklinde,kalan 7000 tanesi .dat ve .selco şeklinde.

bende 2 tane bu konuyu actım panel lazım diye baya konustum adamlarla poyrazhostingden satın alcam poyrazhosting öneriyorum

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
panel selco veya .dat dosyasını eder eğer instaweb ise
godaddy güzel bende onu kullanıyorum
adsense reklamlarını koymak sorun çıkarmaz ben de kullanıyorum sitemde

.txt şeklinde çektiklerimi atma şansım yokmu uzantısını değiştirip vs. ?

.selco ve ya .dat uzantılı olanları Notepadd ile açıyorum .txt dekiler ile aynı username:password şeklinde değil.

thtomer

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
427
0
.py

Penele Yüklemeyi Bilmiyorum

GoDaddy Gayet İyi Ve Bütçeye Uygun Domain Satıyor Sorun Olmaz

AdSense Reklamlarıda Siteyi Aktif Olarak 6 Ay Kullandıgında Reklam Verebiliyosun Birde Adsense Fazla Kazanç Sağlar Fakat Çok Uğraştırır Reklam Firmaları Var Onlara Başvurabilirsin

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Penele Yüklemeyi Bilmiyorum

GoDaddy Gayet İyi Ve Bütçeye Uygun Domain Satıyor Sorun Olmaz

AdSense Reklamlarıda Siteyi Aktif Olarak 6 Ay Kullandıgında Reklam Verebiliyosun Birde Adsense Fazla Kazanç Sağlar Fakat Çok Uğraştırır Reklam Firmaları Var Onlara Başvurabilirsin

Yıllık 50 tl diye hatırlıyorum pahalı sayılmaz,6 ay muhabbetini biliyodum bi ara blog sitemde denemiştim ama reklamlar gözükmüyodu.YouTube hesabım için açmıştım adsense'yi 180 TL var şuan 200 TL olsun diye bekliyorum aynı hesap yine sorun çıkartmaz inşallah.

thtomer

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
427
0
.py
Yıllık 50 tl diye hatırlıyorum pahalı sayılmaz,6 ay muhabbetini biliyodum bi ara blog sitemde denemiştim ama reklamlar gözükmüyodu.YouTube hesabım için açmıştım adsense'yi 180 TL var şuan 200 TL olsun diye bekliyorum aynı hesap yine sorun çıkartmaz inşallah.

Takipçi Panelinden Takipçi Alanlarda Oluyo Biraz Ucuza Verdiğin Zaman Oralardanda Kazanabilirsin

Ouz1453

Yeni üye
24 Eyl 2016
46
0
hocam hayrına biraz user paslamazmısın bize de :)

Bu arada ben 1 gb hostinge kurdum paneli gayet iyi çalışıyo tek sorun user yok geçen 60K cookies ykledim hiç sorun çıkmadı ama cookieler patlaktı silmek zorunda kaldım

pnet.com.tr den kullanıyorum hostingi domaini godaddy'den aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.