instagram taklit atma

Juiz

Yeni üye
11 Eyl 2021
7
2
23
beyler selamünaleyküm ben çalınan bir hesaba taklit atıyorum 2 gündür attım ana ne mail yoluyla bir bildirim geldi ne de hesap kapandı çözümü olan var mı

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
Hesabının açılış tarihi ve takipçisi önemli ya da çalınan hesap seninse ve fotoğrafın varsa senden yüzünü tam gösteren yukarı aşşağı yaptığın video istiyorlar o daha etkili çoğu ünlünün hesabını böyle kapatıyorlar bir uygulama var ona benzeyen birini shopluyolar aynısı oluyor.

Juiz

Yeni üye
11 Eyl 2021
7
2
23
Sabretmen yeterli olur bazen geç bakıyor instagram adminleri
anladım beklemem gerek biraz

Hesabının açılış tarihi ve takipçisi önemli ya da çalınan hesap seninse ve fotoğrafın varsa senden yüzünü tam gösteren yukarı aşşağı yaptığın video istiyorlar o daha etkili çoğu ünlünün hesabını böyle kapatıyorlar bir uygulama var ona benzeyen birini shopluyolar aynısı oluyor.
takipçi az tarihte yenidir diye düşünüyorum hesap benim değil başka birisinin

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
3
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

Karşı Hesaptan Takipçi Sayın Yüksekse Kapanır.
Biraz Sabret Yeterli Olucaktır.

UNUTMAKİ BİR YARDIM UZAĞINDAYIZ :)

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
12
568
beyler selamünaleyküm ben çalınan bir hesaba taklit atıyorum 2 gündür attım ana ne mail yoluyla bir bildirim geldi ne de hesap kapandı çözümü olan var mı

Merhaba değerli forum üyesi;

Hemen ilgilenmezler minumum 2 hafta veya 3 hafta içinde ilgilenirler belki biraz sabir et olmazsa farklı yollar dene.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.