Instagram Telif Hakkı Scripti !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

s2cecm2

Üye
13 Mar 2019
63
0
Ekranlar
Birşey sorucam bu script işlerinde yeniyim şimdi hostumun içine senin attığın fake scripti nasıl atıcam ve adam ona hesabını girince ben hesabın şifresini nereden görücem ??

B U N Y

Üye
9 May 2019
214
2
Black Hole
Eline sağlık teşekkürler ücretsiz host ve domain de söylermisiniz

Merhaba Değerli Forum Üyesi !

Somee.com a kolay bir şekilde üye olup sitenizi kurabilirsiniz.

giphy.gif

Birşey sorucam bu script işlerinde yeniyim şimdi hostumun içine senin attığın fake scripti nasıl atıcam ve adam ona hesabını girince ben hesabın şifresini nereden görücem ??

Merhaba Değerli Forum Üyesi !

Bu Fake Scripti mail yoluyla atabilirsiniz. Şifreler txt dosyasına gelir.

Mail basarken taslak olayını nasıl yapacağız bro

dv1RmV.jpg

HOCAM BU NEDİR? index yükledim videoyu izledim herşeyi uyguladım böyle hata verdi script tamam sifre ve yollama yaptığım zaman böyle hata veriyor

Kurulumda bir hata yapmış olmalısınız. Şuan denedim ve gayet güzel çalışıyor. Dosyaları silip bir daha yükleyin.

giphy.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

dedsecisback

Yeni üye
13 Ocak 2019
19
0
Kardeşim eline yüreğine sağlık harika olmuş mail kısmındaki instagram logosunu ve maillerin logosunu değiştirebilirsen sevinirim.

thunderx01

Yeni üye
5 Nis 2019
1
0
İstanbul
Thıs ıs an awesome topıc...

Çok sağolun ama bir şey soracağım.SSL sertifikasını nasıl alacağız ben kurabildim ama SSL lazım olmuyor.

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
@RedWormZ hocam bu siteden ssl alarken sorunla karsilasdim , bu siteden ssl almak icin host ve domeni hangi sitelerden almak lazim , dusunurem ki, host ve domeni basqa siteden aldigim icin ssl alamadim mesela infinityfree den aldigim host ve domenle sslforfree-den ssl alamadim

B U N Y

Üye
9 May 2019
214
2
Black Hole
Çok sağolun ama bir şey soracağım.SSL sertifikasını nasıl alacağız ben kurabildim ama SSL lazım olmuyor.

Cloudflare.com dan alabilirsiniz. Ben oradan alıyorum

@RedWormZ hocam bu siteden ssl alarken sorunla karsilasdim , bu siteden ssl almak icin host ve domeni hangi sitelerden almak lazim , dusunurem ki, host ve domeni basqa siteden aldigim icin ssl alamadim mesela infinityfree den aldigim host ve domenle sslforfree-den ssl alamadim

Host = Somee.com
Domain = freenom.com
Ssl = Cloudflare.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.