/ [İnstagram #~] Toplu Account Checker ~ / # ~ Stajyer /

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere bir siteyi tanıtıcağım. Bu site sayesinde elinizde toplu çok instagram hesabı varsa hesaplara girip girmedigini bu site sayesinde anlıyabilirsiniz.

Site;
Kod:
http://instagramaccountchecker.com/

Arkadaşlar site log tutuyor. Bu siteyi mesela programlarla çoklu hesap düşürdünüz misal 60-70 tane bu siteye girerek girip-girmedigini kontrol edebilirsiniz dedigim gibi log tutuyor. Denedikten sonra size hangi hesapların girdigini söyliyecektir. Fakat hesapların şifresini giriyorsa degiştirmeyi unutmayın.

d8QMP7.png

Misal bi hesabın k.adı ve şifresi: kullanıcı adı: turkhackteam şifre: turkhackteam1 ozaman siteye şu şekilde giriyorsunuz ;

Kod:
turkhackteam:turkhackteam1

Bu şekilde arkadaşlar. Kolay gelsin Konu bana aittir.

Son düzenleme:

raforeis

Katılımcı Üye
7 Tem 2014
302
0
????
Yarbayım Kendine Hesabımda Checkledim Yine Yanlış Olarak Gösterdi Fakat Elimle Kendim Yazıyorum
İnstagrama kabul ediyor demekki phishing bir site ama yanlış anlamayın size suç söylemiyorum ama adam phishingçi herhalde yarbayım :( :(

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Yarbayım Kendine Hesabımda Checkledim Yine Yanlış Olarak Gösterdi Fakat Elimle Kendim Yazıyorum
İnstagrama kabul ediyor demekki phishing bir site ama yanlış anlamayın size suç söylemiyorum ama adam phishingçi herhalde yarbayım :( :(

Log tuttugunu belirttim bro. yani siz ıd-pw girdikten sonra adama gidiyor. bu siteler genellikle combolist'ten çıkan hesaplar için kullanılır Kendi hesabını gidip yazmadın umarım?

raforeis

Katılımcı Üye
7 Tem 2014
302
0
????

log tuttugunu belirttim bro. Yani siz ıd-pw girdikten sonra adama gidiyor. Bu siteler genellikle combolist'ten çıkan hesaplar için kullanılır kendi hesabını gidip yazmadın umarım?

evet yazdım ama sonrada şifreyi değiştirdim log tutsada problem olmaz ve ayrıca yinede site çalışsa şifre doğru diye göstermezmiydi be bro?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
evet yazdım ama sonrada şifreyi değiştirdim log tutsada problem olmaz ve ayrıca yinede site çalışsa şifre doğru diye göstermezmiydi be bro?

Ben denedim. 52 tane hesabı combolisten çıkanları denedim. 28 tane hesabın şifresine dogru dedi girdim sorunsuzdu. Kendi hesabını deneme. Combolist üzerinden deniyebilcegin program bul. öyle dene site sorunsuz fakat log tutuyor.

raforeis

Katılımcı Üye
7 Tem 2014
302
0
????
Tamam dostum yinede sağol elinde fazla hesap varsa bir tane özelden verirmisin 1.k ve 1 k üstü hesap :) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.