Instagram Ücretsiz Takipçi Ve Beğeni Atan Site Var Mı?

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
2,058
79
876
lihtgTHT.php
Merhabalar dostum arkadaşın attığı TopFollow benzeri uygulamalar App Storeda da mevcut mantığından biraz bahsedeyim sana. Zaten bedava bot basabileceğin sitelerin mantığı genelde bu şekildedir. Uygulamaya hesabınla girersin karşına çıkan hesapları takip etmeni ister ettikçe puanın artar kazandığın puanla takipçi satın alırsın. Tabiiki bu işlemde herkes uygulamaya fake hesap girdiği için hem takipçilerin organik olmaz hem de tek kazancın takipçi sayının yüksek gözükmesi olur. Bot basmak her zaman hesabına zarar verir, keşfete düşmesine engel olur ve etkileşimlerini düşürür. İçerik üreticisiysen kararını bir daha düşün. Diyorsan sadece ünlü gibi gözükmek istiyorum 3tl ye bile 1k takipçi satın alabileceğin paneller var. Ticaret kategorisini inceleyebilirsin. İyi forumlar diliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.