Instagram User Acıcı Programım Hakkında 29.04.2018

gorkemBey

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
844
0
VPN : ON
hocam çok güzel program ancak bir olay var oda şu biyografi otomatik olarak doldurlmalı ki hesaplar kapanmasın

ducihan

Üye
31 Tem 2017
112
0
Turkey
Hocam şuna kişiyi takip etme özelliği eklenirse efsane olur mesela yanii bot açıyorya direk kendi hesabımızı takip ettirebilsek

TheAnon

Yeni üye
8 Haz 2016
14
0
Kimse boşuna ümitlenmesin . Açılan hesaplar 1-2 gün idare ediyor sonra telefon onayına düşüyor.Kendim denedim ordan biliyorum. Hesapların hepsinin biyosu dolu isimler rsatgele türk isimler ve profil fotoları olduğu halde böyle idi. Yani kısacası telefon onaylama metodu olmadan bu tarz yöntemler , programlar bir işe yaramıyor maalesef. Kilit nokta TELEFON ONAYI .

Psycheqnx

Üye
10 Ara 2017
239
0
Ankara
Kimse boşuna ümitlenmesin . Açılan hesaplar 1-2 gün idare ediyor sonra telefon onayına düşüyor.Kendim denedim ordan biliyorum. Hesapların hepsinin biyosu dolu isimler rsatgele türk isimler ve profil fotoları olduğu halde böyle idi. Yani kısacası telefon onaylama metodu olmadan bu tarz yöntemler , programlar bir işe yaramıyor maalesef. Kilit nokta TELEFON ONAYI .
BİZİM BURDA ZATEN OLAYIMIZ BİZİ 15 20 DKKA HATTA 1 SAAT BİLE OLSA İDARE EDECEK BOT USERLER TAKİPÇİ KASMAK İÇİN ADAM EMEK VERİYOR v2 çıkarıyor sizin dediğiniz hiç yakışmadı bence .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.