Instagram üzgünüz isteğinizle ilgi bir sorun oluştu Hatası

sewdam63

Yeni üye
29 Eki 2018
29
1
Merhaba sevgili Tht ailesi bugün Instagram'a giriş yapmak istediğimde (üzgünüz isteğinizle ilgi bir sorun oluştu Hatası aldım)
Instagram telefondan kaldırıp tekrar yükledim farklı cihazdan giriş yapmayı vb şeyleri denedim sonuç hiç bir şekilde değişmedi şifre yenileme talebinde bulunduk lakin değişen bişi olmadı bu sorunu nasıl çözebilirim bana
yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏 iyi Forumlar

fotoğraf linki aşağıda mevcuttur ne demek istediğimi tam anlarsınız arkadaşlar

Bing

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
2
769
Cudi
Geçici olarak VPN veya proxy kullan ip adresin bir nedenden banlanmış eğer modem ip adresin statik değilse aç kapa modemi düzelir

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.