Instagram ve diğer uygulamalar

MrTrick

Yeni üye
4 Mar 2021
3
1
Herkese merhaba ben eskiden farklı methodlarla Instagram ve benzer uygulama hesaplari patlatiyordum ama bir çoğu fixlendi yada çok yaygınlaştı.Artik kali linuxa geçtim ne kadar arastirdiysam brut forceden baska bin yontem bulamadım bu işi gerçekten anlayan biri yardımcı olursa sevinirim (Biraz da sosyal mühendislik biliyorum)

ebey

Yeni üye
1 Nis 2022
32
17
devrem zaten şuanda ya oltalama yaparak sosyal mühendislike yada dediğin gibi brute force ile çalabilirsin başka method var ama denedim çaldıktan sonra hesap otomatikmen kapanıyor yada direk kullınıcı bulunamadı hatasına düşüyor
eskisi gibi değil sürekli güncelleniyor izleniyor güvenlik yapılandırmasına olanlar

MrTrick

Yeni üye
4 Mar 2021
3
1
devrem zaten şuanda ya oltalama yaparak sosyal mühendislike yada dediğin gibi brute force ile çalabilirsin başka method var ama denedim çaldıktan sonra hesap otomatikmen kapanıyor yada direk kullınıcı bulunamadı hatasına düşüyor
eskisi gibi değil sürekli güncelleniyor izleniyor güvenlik yapılandırmasına olanlar
peki reis bu gmail olayi varya instagram helpcenter mevsuzu buna ne diyorsun ayrica Instagram olan kişinin gmail adresine nasil ulasicaz

ebey

Yeni üye
1 Nis 2022
32
17
peki reis bu gmail olayi varya instagram helpcenter mevsuzu buna ne diyorsun ayrica Instagram olan kişinin gmail adresine nasil ulasicaz
termux vb terminal yada sağlam bilgi toplama toolsları ile yapabilirsin hayla çalışan bir kaç tool vardır elbet uğraşamam dersende kod gönderme ekranında olan e posta da ki şifrelemeyi linux vb birşeyle açıığa çıkararak deneyebilirsin bir çok yöntem var araştırırsan muhakkak işe yarar birşey çıkacaktır

xagirabi

Yeni üye
4 Haz 2019
8
0
Bir arkadaşımın instegram adresi çalındı meil adresi değiştirildi eski şifreyi biliyoruz ancak kodu girdikten sonra ingilizce olarak 2 aşamalı doğrula istiyor telefon numarası da ekli ne yapsak hesabı geri alamadık [email protected] böyle bir meil adresine kaydetmiş hesabı dolandırıcı büyük ihtimal ile lütfen yardımcı olur musunuz?

ebey

Yeni üye
1 Nis 2022
32
17
Bir arkadaşımın instegram adresi çalındı meil adresi değiştirildi eski şifreyi biliyoruz ancak kodu girdikten sonra ingilizce olarak 2 aşamalı doğrula istiyor telefon numarası da ekli ne yapsak hesabı geri alamadık [email protected] böyle bir meil adresine kaydetmiş hesabı dolandırıcı büyük ihtimal ile lütfen yardımcı olur musunuz?
arkadaşının telefon numaras mı ekli devrem

xagirabi

Yeni üye
4 Haz 2019
8
0
arkadaşının telefon numaras mı ekli devrem

Evet telefon numarası e posta adresi ekli ama sıfırlama vs gönderildiğinde çalan kişinin meil adresine gidiyoe

Devrem nasıl geçiyoruz 2 aşamalı doğrula soruyor giriyoruz yanlış diyor meil e kod geliyor sonra tekrar 6 lı kod istiyor instegram ile iletişime geçebileceğim bir bağlantı ya da nasıl yapıldığını anlatabilir misin çok uğraştık çünkü doğrulama gönderiyoruz diğer kişinin e postasına giddede

<[email protected]> bu aderse hesabı açtığınız e posta ile mail gönderin devrem max 15 dk da yaıt gelir ya form linki gelir yada kod gönderir kağıda kodu kullanıcı adını adı soyadı yazar yüz ve eller gözükecek bir foto çekip gönderirsiniz instagram kabul ederse de hesabı alırsınız göndereceğiniz mailde hesabım çalındı yardım edin gibicesine olmalı​

2. bir yöntemse çalınan hesabı kapatmak devrem şikayet ederek kapatabilirisin taklitle ölü formuyla falan hesabı kapatım 3 gün 1 hafta bekle sonra da tekrar giriş yapmak istediğinde muhtemelen hesap geri sizin elinize geçmiş olacaktır ama sürekli hesaba girmeye çalışırsanızda hesaba uzun süre erişim sağlayamayabilirsiniz​

xagirabi

Yeni üye
4 Haz 2019
8
0
instagramla iletişime geçin mail üzerinden devrem başka bir yolu yok çalmaktan başka
Devrem nasıl geçiyoruz 2 aşamalı doğrula soruyor giriyoruz yanlış diyor meil e kod geliyor sonra tekrar 6 lı kod istiyor instegram ile iletişime geçebileceğim bir bağlantı ya da nasıl yapıldığını anlatabilir misin çok uğraştık çünkü doğrulama gönderiyoruz diğer kişinin e postasına gidiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.