İnstagram Yorum Botu[İstek Üzerine]

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Arkadaşlar Lafı Uzatmadan Hemen Atayım 600bin yorum adlı konudan çoğu kişi istemiş :D

Kullanım Talimatları:
1-)Python 3.6 İndir
2-)Çalıştırdan cmd'yi aç ve pip3 install InstagramApi yaz enterla
3-)Programı Masaüstüne At cmdden cd Desktop Yaz enterla
4-)py -3 Spambotu.py yaz enterla

Not:program Login Success Dediği Anda İnternetinizi Keserseniz daha sonra 2-3 dakika sonra açarsanız sınırsız yorum olabilir daha denemedim.

Not:Fotoğraf İdsini Bulmak İçin fotoğrafı Yeni sekmede Açıp Sayfa Kaynağını Görüntüleyin Ve CTRL+f İle
Kod:
"GraphImage","id":"
Bunu Aratın Yanda Çıkan Sayılar Fotoğraf İdsidir.

Not:program 3-5 yorum Sonra ban yiyiyor.

Video:
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=jUqilCaasx4"]https://www.youtube.com/watch?v=jUqilCaasx4[/ame]

Son düzenleme:

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Teşekkürler Dostlar Fakat İnternetinizi Kapatın Yorum Yapmaya Başladığında...

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Yarbayım Python indirdim masaüsütne çıkartıtm çalıştırdan cmdyi açtım sizin veridğniz kodu yazdım tık yok ?

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Arkadaşlar bu program ile bir halt olmaz kodları incelemeniz zaten yeterli oluyor adam trolüne açmış.

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Bizim isteğimiz üzerine paylaştı emek var sonuçta saygısızlık yapmayalım

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
İşe Yarıyorsa Video Çek At Kardeşim Burda Boş Boş Bakıyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.