İnstagram'da Ünlü Olmak ? 'Artruz

Artruz

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
408
3
Evren
Tekrar dönüş yaptım öncelikle Selamun Aleykum :) bugün sizlere instagram'da ün nasıl kazanılır yani kısa yoldan takipçi nasıl kazanılır ve nasıl sürdürülür ?

Peki Taktik Nasıl ?
1) Hesap oluşturmadan önce elinizde belirli bir fotoğraf stoğunuz bulunsun ki günün her vakti fotoğraf çekinmek için uğraşmayınız.
2) İlk fotoğrafınızı 1K'da atmak üzere 0 Takipçili hesabı GT yaparak kasmaya başlayabilirsiniz ama neyden ve kimden kasacaksınız ? Hemen düşünün ve son zamanlarda kimin hızlı büyüdüğünü düşüyorsanız GT yaparak bu sayfada olabilir onun takip ettiklerini etmeye başlayın.
3) Elde ettiğiniz takipçilerin hangi saatlerde aktif olduğunu belirledikten sonra her gün o saatlerde 1 fotoğraf atmaya başlayabilirsiniz.

Not : Kendi hesabımı bu şekilde 40K'ya kadar kastım ve daha sonra herkesi takipten çıkarttım tabi ki gün geçtikçe takipçim azalıyor program kullananlar anlayanlar vs ama belirli bir kitle edildim 2 yıl içerisinde :) Hikayelerim 7-10K görürken aldığım beğeniler ise 5-6-7-8K olarak değişmektedir ama yorum 30-40 alıyorum..

Son düzenleme:
1 Tem 2015
91
0
Taktikler güzel, birde reis ben sayfa kasmaya çalışıyorum dikkatimi çekti 1M sayfalar direkt ss paylaşıyorlar ben 2 saat görsel editliyom o sayfalardan kitle çekmeye çalışıyorum ama 100 kişiden 7-12 civarı geliyor

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Hocam güzel hoşta şimdi fotoğraf çekinme taktikleri falan sunsanızda her fotoğrafımız güzel olsa hergün paylaşsak :)

By Neferian

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
495
100
Dostum eline saglik tutabilir fakat ben once hile sitelerinden birkac k takipci atip ondan sonra aktif olarak foto atip orjinal takipci kazanmayi daha yararli buluyorum kendimde bizzat zaten denedim. Cunku genelde az sayili takipcili hesaplarin takipci artisi digerine oran cok az

bucuk3333

Katılımcı Üye
26 Haz 2014
671
0
Tekrar dönüş yaptım öncelikle Selamun Aleykum :) bugün sizlere instagram'da ün nasıl kazanılır yani kısa yoldan takipçi nasıl kazanılır ve nasıl sürdürülür ?

Peki Taktik Nasıl ?
1) Hesap oluşturmadan önce elinizde belirli bir fotoğraf stoğunuz bulunsun ki günün her vakti fotoğraf çekinmek için uğraşmayınız.
2) İlk fotoğrafınızı 1K'da atmak üzere 0 Takipçili hesabı GT yaparak kasmaya başlayabilirsiniz ama neyden ve kimden kasacaksınız ? Hemen düşünün ve son zamanlarda kimin hızlı büyüdüğünü düşüyorsanız GT yaparak bu sayfada olabilir onun takip ettiklerini etmeye başlayın.
3) Elde ettiğiniz takipçilerin hangi saatlerde aktif olduğunu belirledikten sonra her gün o saatlerde 1 fotoğraf atmaya başlayabilirsiniz.

Not : Kendi hesabımı bu şekilde 40K'ya kadar kastım ve daha sonra herkesi takipten çıkarttım tabi ki gün geçtikçe takipçim azalıyor program kullananlar anlayanlar vs ama belirli bir kitle edildim 2 yıl içerisinde :) Hikayelerim 7-10K görürken aldığım beğeniler ise 5-6-7-8K olarak değişmektedir ama yorum 30-40 alıyorum..

kaç takipçin var peki ? 40 k dan kaça düştü

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Ünlü olmakla takipçi kasmak kelimeler bütününün arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünüyorum.
Clickbait yapmayı acilen bırakmalısın...

2 yıl içerisinde günlük 50-100 (fazlası engele sebep oluyor) kişiyi takip edip gt yapmalarını beklemek ve günlük 1 post yani 2 yılda 730 post atmak insanı yorar ve yaşlandırır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.