InstagramFakeScriptV1_Tht

alismsk234

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
761
3
[COLOR="Silver

Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere kendim kodlamış olduğum fake scripti tanıtacağım.

script şöyle çalışıyor: karşı taraf bilgilerini giriyor sizin mailinize geliyor ama o kısmı tam yapmamış olabilirim kusura bakmayın php de yeni projem.

scripti kurmadan önce buraya kendi mailinizi eklemeniz gerkmektedir login.php sayfasını düzenleyerek yapabilirsiniz.

anlatımım bu kadardı php projelerinde yeni olduğum için hata olabilir.

[URL="https://tik.lat/KDtX8"] İNDİRME LİNKİ[/URL]
VİRUSTOTAL
RARPASS: alismsk234
MİSYON DAHİLİNDE KULLANMAYINIZ DİYE SİTEYİ YABANCI YAPTIM HERHANGİ BİR TÜRK VATANDAŞA UYGULANIRSA SORUMLUSU TURKHACKTEAM VE BEN DEĞİLİM

[/COLOR]​

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.