İnstagramım sanırım çalındı.

SQYROOT

Yeni üye
2 May 2022
25
8
Arkadaşlar benim instagram hesabımda takil etmek istemediğim kişiler otomatik olarak takip ediyor instagram bunun sebebi ve çözümü nedir instagramım iki faktörlü doğrulamaya sahip ve şifreleri halen aynı değiştirilmemiş bunu nasıl çözebilirim. VE SÜREKLİ OLARAK HİNTLİ HESAPLARI TAKİP EDİYOR

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,297
38
1,421
(nowhere) in
Arkadaşlar benim instagram hesabımda takil etmek istemediğim kişiler otomatik olarak takip ediyor instagram bunun sebebi ve çözümü nedir instagramım iki faktörlü doğrulamaya sahip ve şifreleri halen aynı değiştirilmemiş bunu nasıl çözebilirim. VE SÜREKLİ OLARAK HİNTLİ HESAPLARI TAKİP EDİYOR
Merhabalar değerli üyemiz:
Mail adresinizi ve ardından şifrenizi değiştirmenizin yeterli olacağını düşünüyorum.
İyi Forumlar Dilerim.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
118
2,578
Merhaba Değerli Üyemiz, bu sorunu bende yaşamıştım, arada otomatik olarak takip edebilir, bazı gönderileri beğenebilir. Bende sürekli olarak başka insanların fotoğraflarını beğeniyorlardı. Eğer hesaba erişiminiz var ise şifreyi değiştirin 2 faktörlü doğrulamayı etkinleştirin ve olay çözülecektir.
İyi Forumlar.

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,195
21
1,128
JİGK
Merhabalar,
Takipçi vs. için şifrenizi sitelere girdiyseniz otomatik olarak hesabı kullanacaktır (tıpkı sizin yaptırdığınız gibi beğeni - takip vs.) Bunu önlemek için şifrenizi ve mailinizi değiştirmek yeterli olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.