İnstagramını çaldığım kişinin instagramına Facebook girişi

JoeDanieLs

Katılımcı Üye
12 Tem 2012
430
0
Arkadaşlar ben birinin facebookunu çalmıştım scriptler yoluyla. Facebook şifresi bana geldikten sonra bir bakayım dedim acaba diğer platformdaki hesaplarına aynı şifreyi koymuş mudur diye :) ve tesadüfe bakınki face, twit, ins hepsi aynı şifreymiş. :D Neyse beyler ben ne güzel bir haftadır bunun her şeyine bakabiliyordum. Ama az önce instagramının şifresini değiştirdiğini gördüm. Beyler Facebook ile giriş yapsam ona herhangi bir şekilde bildirilir mi ?

ghostplayer

Katılımcı Üye
14 May 2016
446
0
YERALTI
İnstagram Facebook ile bağlantılıysa şifreyi yenileyebilirsin ve kurbanada hiçbir bilgi gitmez yanlız öneririm şudurki kurban şifresini yenilemek için kolay bi şekilde kurtarabilir eğer ele geçirmek istiyosanız hızlı bi şekilde instagram da e posta-telefon gibi şeyleri silmenizi öneririm ve ayrıca instagramı sizin kendi şahsı facebook hesabınızla ilişkilendirmeniz yapmanız gerek.

JoeDanieLs

Katılımcı Üye
12 Tem 2012
430
0
İnstagram Facebook ile bağlantılıysa şifreyi yenileyebilirsin ve kurbanada hiçbir bilgi gitmez yanlız öneririm şudurki kurban şifresini yenilemek için kolay bi şekilde kurtarabilir eğer ele geçirmek istiyosanız hızlı bi şekilde instagram da e posta-telefon gibi şeyleri silmenizi öneririm ve ayrıca instagramı sizin kendi şahsı facebook hesabınızla ilişkilendirmeniz yapmanız gerek.

Hocam teşekkür ederim ben hallettim. Kendi üzerime almak istemiyorum çünkü mesajlarını okumak istiyorum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.