Çözüldü İnstagran gizli hesap

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
7
786
root
Güncel olarak tek çalışan uygulama Postegrodur.
Ama bu tarz uygulamalar her zaman risk taşır, bir fake hesap yardımı ile denemenizde fayda var.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,115
23
348
instagram gizli hesabı görme ve takipçilerini götmem lazım bilgisi olan yardım edebilir mi
postegro da artık çalışmıyor hesabını girer girmez hesap telefon doğrulamasına düşüyor onaylasan bile tekrar giriş yaptığında hiç bir hesap göstermiyor yükleniyor da kalıyor ardından hesabın askıya alındı karara itiraz et diyor ve buga giriyor sanırım çalışan bir uygulama artık yok instagram katı önlemler aldı

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
7
786
root
postegro da artık çalışmıyor hesabını girer girmez hesap telefon doğrulamasına düşüyor onaylasan bile tekrar giriş yaptığında hiç bir hesap göstermiyor yükleniyor da kalıyor ardından hesabın askıya alındı karara itiraz et diyor ve buga giriyor sanırım çalışan bir uygulama artık yok instagram katı önlemler aldı
Daha geçen denedim postegro ile.

YTSKN

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
972
8
UnderGround
Güncel olarak tek çalışan uygulama Postegrodur.
Ama bu tarz uygulamalar her zaman risk taşır, bir fake hesap yardımı ile denemenizde fayda var.
Postegrodur hesabım direkt askıya alındı hocam

Merhabalar WhoZi uygulamasını kullanarak gizli hesapları görebilirsiniz.

WhoZi ile giriş yapmak için 50 kişiyi takip etmeniz gerekmektedir Ayrıca kişisel hesabınız ile girmenizi tavsiye etmem.
Çok teşekkür ederim deniyorum olacak inşallah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.