Instangram'da hızlı takipçi arttırma?

xeyler

Üye
16 Haz 2019
121
1
web siteleri kullanınca instagram banlıyor farklı yollarla nasıl kasarım harry potter ile ilgili bir sayfa kuracağım sayfayı sosyal mühendislik adına kullanacağım fakat 3 4 k takipçi kasmam gerekiyor nasıl yaparım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Voldemort

Üye
30 Nis 2020
220
1
Cevap: arkadaşlar instagramda nasıl hızlı takipçi kasarım

Merhaba,normal olarak takipçi arttırmak istiyorsanız paylaşımlarınız kaliteli ve sürekli olmalı bunun yanın da instagram profiliniz üzerinden yarışma düzenleyebilrisiniz böylelikle takipçileriniz artabilir,profiliniz için reklam verebilirsiniz, karşılıklı takipleşebilirsiniz bu gibi yöntemler takipçilerinizi arttırma da etkili olabilir iyi forumlar dilerim

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ

Merhaba sosyal mühendislik için açtığım 3k takipçi kastığım bir kali linux aracı vardı ismi aklımda değil ama yakın zamanlarda yaptım bunu. Kali Linux Takipçi Bot u olarak aratın bakın videolara yeni zamanlarda olanlara.

Araç şöyle çalışıyor;

Ünlü kişileri takip ediyor size takipçi sağlıyor 60 saniye uyuyor ve o sırada takip ettiğinz ünlüleri çıkartıp yerine farklı ünlüler ekliyor böyle böyle takipçi kastırıyor ve 60 saniye uykuda olduğu bir zamanda kapatırsanız takip ettiğiniz sayı takipçinizden çok az olacaktır kastığınız takipçi sayısına göre

İyi forumlar

PROGRAMI BULDUM İNSAHACKLE adı

Son düzenleme:

Feritbycn

Yeni üye
16 Tem 2019
32
0

Merhaba sosyal mühendislik için açtığım 3k takipçi kastığım bir kali linux aracı vardı ismi aklımda değil ama yakın zamanlarda yaptım bunu. Kali Linux Takipçi Bot u olarak aratın bakın videolara yeni zamanlarda olanlara.

Araç şöyle çalışıyor;

Ünlü kişileri takip ediyor size takipçi sağlıyor 60 saniye uyuyor ve o sırada takip ettiğinz ünlüleri çıkartıp yerine farklı ünlüler ekliyor böyle böyle takipçi kastırıyor ve 60 saniye uykuda olduğu bir zamanda kapatırsanız takip ettiğiniz sayı takipçinizden çok az olacaktır kastığınız takipçi sayısına göre

İyi forumlar

PROGRAMI BULDUM İNSAHACKLE adı

Peki bunda hesabın kapanma olaaılıgı var mı

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ

Peki bunda hesabın kapanma olaaılıgı var mı

Net değil ama kapanma ihtimali düşük yani tıpkı kendinizin ünlüleri takip edip çıkarma işini bir yazılım kendisi yapıyor. Ben 3k yaptım kapanmadı

NOT : Araç şifre istiyor baştan söyleyeyim. Aracı kullanmadan önce iki adımı doğumla açın ki olası bir aksi durumda hesabınız çalınmasın

Feritbycn

Yeni üye
16 Tem 2019
32
0

Net değil ama kapanma ihtimali düşük yani tıpkı kendinizin ünlüleri takip edip çıkarma işini bir yazılım kendisi yapıyor. Ben 3k yaptım kapanmadı

NOT : Araç şifre istiyor baştan söyleyeyim. Aracı kullanmadan önce iki adımı doğumla açın ki olası bir aksi durumda hesabınız çalınmasın

Saatte 30 kişi takip edıyor sanırım az deılmı :)

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Başlayalım nasıl takipçi kasacagınıza ünlü değilseniz kişisel instagram hesabınıza takipçi çekemezsiniz.
Clickbait yapacaksınız.
İnsanların sinirini bozan haberleri bulacaksınız.
Bir yerde deprem olduysa ve ya anormal bir durum yasandıysa hemen videosunu siz paylasacak ve etiketleri ona göre yazıcaksınız.
Son dakika haberlerini bulup twitter dan veya baska bir kaynadaktan gazetecilerden'de hızlı olmanız gerekiyor, bir bakan önemli bir açıklama yaptı hemen alıp paylaşacaksınız.
Kısacası kaos'u fırsata çevireceksiniz.
Her şeyde olduğu gibi bu da emek istiyor onun için emeklerinizi BENCE başka şeylere verin.

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
2,010
1,332
Merhaba, sosyal medya da yüksek takipçili hesaplar mevcut. Bu Hesaplarin gönderi altına bir yorum arayıcılığı ile sayfanızı bir amaç doğrultusunda tanıtabilir ve takipçi elde edebilrisiniz. Yanı sıra yorumda bulunan kişiler ile takiplesebilirsiniz. Uzun bir süreç olacaktır.

duygusuzZz

Yeni üye
28 Kas 2020
11
0
Elazığ
Mesela takipçiyle ilgili instagramda konu etiketkleri var yaptığın paylaşımlara keşfete düşen paylaşımların açıklamasındakı etıketlerı kopyalayıp sende post attığında kullanabilirsin yada follow etiketlerine girip en yeni gönderileri sürekli yenileyip beğenirsen takipçi gelecektir.

real Pars

Katılımcı Üye
28 Nis 2020
661
211
Anadolu
büyük sayfaları takip edip yorumlarında gt yapabilirsiniz. Paylaştığınız postlarda clickbait yapabilirsiniz. Hashtagleri kullanarak daha hızlı bir şekilde takipçi kasabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.