İnstaramda başkalarının numarasını bulmak mümkünmü ?

Mqw

Yeni üye
3 Eyl 2021
27
1
16
Merhaba
İnstagramda bir kullanıcının telefon numarasını öğrenmenin yolu varmı ?

Son düzenleme:

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,636
12
1,658
Kendinizi bir görevli, yetkili gibi tanıtır, numara istersiniz
Tabii detaylı bir konuşma yapmanız gerekir ki karşı tarafın güvenini kazanabilesiniz
İyi forumlar dilerim

Mqw

Yeni üye
3 Eyl 2021
27
1
16
Kendinizi bir görevli, yetkili gibi tanıtır, numara istersiniz
Tabii detaylı bir konuşma yapmanız gerekir ki karşı tarafın güvenini kazanabilesiniz
İyi forumlar dilerim
Ben şahıs kişiyle arkadaş olup güvenini kazanırım,bir süre sonra bir bahaneyle WhatsApp tan konuşmayı öneririm numarasını isterim ve engellerim
Aklımda böyle planladım ben ama senin yönteminde iyimiş 👍

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
6
649
42
Tamamini bu yolla bulamazsin. Son iki hanesini bulursun ancak. Tamamini bulmayi istiyorsan pishing url adresi olusturup bu adrese kurbanin tiklayip bilgilerini girmesi icin sosyal muhendislik yaparsiniz yada android telefona trojan virusunu yedirerek telefonun tamamini bulabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.