🤖 Instaspamv4 | Instagram Şikayet Otomasyonu

dogukandilgin

Yeni üye
29 Mar 2020
2
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

phiex

Yeni üye
17 Kas 2019
2
0
UnboundLocalError: local variable 'k' referenced before assignment
[ ERR ] Bağlantı hatası oluştu! (InstagramRequestsError)
bu hatayı veriyor

13 Ocak 2019
241
1
root$
UnboundLocalError: local variable 'k' referenced before assignment
[ ERR ] Bağlantı hatası oluştu! (FacebookRequestsError)

fantazik22

Üye
16 Ağu 2012
127
0
İstanbul
Eline sağlık. Şu an bir hesapta deniyorum. Fakat gerçekten gönderip göndermediğini nasıl bileceğiz. Konuya hiç cevapta vermemişsiniz hocam.

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php
Hocam Pythonu kurdum Olmad Hala Sendekının Linkini Verirmisini

Proxybroker indirmeme rağmen olmuyor tekrar indir diyor ne yapmam lazım?
Yardım ederseniz sevinirim.

[-] 'requests' paketi yüklü değil!
[*] Yüklemek için 'pip install requests[socks]' yazın!
Nabcam Şimdi

Aynı hatayı bende alıyorum

request paketi yülü değil diyor ne yapmam gerek

pip install requests[socks] bu kodu cmd ye yaz ardından gelen tüm kodları da

pip install requests[socks] bu kodu cmd ye yaz arından gelen tüm kodlarıda aynısını cmd ye yaz

Hesap kapanması kesin mi ? Ve kaç günde kapanıyor

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=A1gaYUPR8QM[/ame]

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
1
8
Pandora
Belli bir saldırı yaptıktan sonra cmd otomatik kapanıyor. Test edildi. Bu arada eline sağlık proğram gayet stabil çalışıyor. Sonuç bekleniyor.

denizzkra

Yeni üye
9 Ağu 2019
2
0
Açıkcası tüm ayarlarını yaptım ve sabahtan beri tek hesaba toplamda 500-1k arası spam atmama rağmen hesap sap sağlam pek işe yaradığını sanmıyorum. Proxy ekleyip bile denedim yani tırt yok...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.