Çözüldü İnstaspamv4 "proxybroker" sorunu

Hacker 1453

Yeni üye
7 Eki 2019
19
0
Elazığ
Herkese iyi akşamlar instaspamv4 toolunu çalıştırırken "proxybroker" yüklemem istendi.
Söylendiği gibi komutu yazdım (pip install proxybroker). Ancak maalesef sonra bayağı uzun bir hata verdi. Bu konuda bir bilgisi olan varsa ne yapmam gerektiğini söyleyebilir mi?
Hata kodlarının ekran görüntüleri mevcut ilgililerle paylaşabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Merhabalar,

Python sürümü proxy broker için 3.5, 3.7 arası olmalı bu birinci sebep.

İkinci sebep olarak ise sizde sorun olabilir.

Tool eski olsa bile pip komutu ile uzaktan yakından alakası yok. Ekran görüntüsü atarsanız size hatanın çözümünü de sağlarım.

Hacker 1453

Yeni üye
7 Eki 2019
19
0
Elazığ
Merhabalar,

Python sürümü proxy broker için 3.5, 3.7 arası olmalı bu birinci sebep.

İkinci sebep olarak ise sizde sorun olabilir.

Tool eski olsa bile pip komutu ile uzaktan yakından alakası yok. Ekran görüntüsü atarsanız size hatanın çözümünü de sağlarım.

[url=https://hizliresim.com/U4vBRA][/URL]

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Hacker 1453

Yeni üye
7 Eki 2019
19
0
Elazığ
+++++++++++++++++++++++++++++

Şu hataları alıyorum

ERROR: Could not find a version that satisfies the requirement warnings
ERROR: No matching distribution found for warnings

HATA: Gereksinim uyarılarını karşılayan bir sürüm bulunamadı
HATA: Uyarılar için eşleşen dağıtım bulunamadı

Python sürümü güncelleyin pip dosyalarını indirin güncel proxy kullanın.

Son sürüm python kullanıyorum 3.8.0
Pip dosyalarını da önceden indirmiştim zaten. Proxyler de her 10 dakikada 1 güncellenen https destekli bir siteden, sorun programı çalıştırmak değil proxybroker yüklenmiyor sorun burada, yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.