İnstaWeb 3.5.1 Script

d0wnRock

Katılımcı Üye
3 Ağu 2009
311
0

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,217
1
Las Vegas
Arkadaslar ben panel kurdum fakat lısans ıstıyor benım hostıngımın sonu 16.mb dı o lısansa gore sonu ıle bıten varmı sonla bıtenler : .com .net .org .ınfo .xyz bunun gıbı sonu bole bıten hostıng varmı bılgınız

d0wnRock

Katılımcı Üye
3 Ağu 2009
311
0
Arkadaslar ben panel kurdum fakat lısans ıstıyor benım hostıngımın sonu 16.mb dı o lısansa gore sonu ıle bıten varmı sonla bıtenler : .com .net .org .ınfo .xyz bunun gıbı sonu bole bıten hostıng varmı bılgınız

.tk alan adı alın hocam, daha sonra hostinger ile dns bağlantısını yapın.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=mXDsMVbQ0mw[/ame]

Buradan izleyin anlatımı hocam. Not : .tk yi yönlendirdiğinizde, sitenin yönlenmesi baya uzun sürecektir. Zaten hostinger de uyarı alırsınız, alan adının yönlendirilmediğine dair vs.

12 saati bulabilir hocam, sabırla bekleyin.

onu bende kurdum o sıkıntılı tek kurmadığım 3.5.1 kaldı sadece o lazım

Hocam öm den attığımda aynı panelmiş boşuna kurmayın.

Alternatif bulursam yazacağım.

Son düzenleme:

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,217
1
Las Vegas
.tk alan adı alın hocam, daha sonra hostinger ile dns bağlantısını yapın.

https://www.youtube.com/watch?v=mXDsMVbQ0mw

Buradan izleyin anlatımı hocam. Not : .tk yi yönlendirdiğinizde, sitenin yönlenmesi baya uzun sürecektir. Zaten hostinger de uyarı alırsınız, alan adının yönlendirilmediğine dair vs.

12 saati bulabilir hocam, sabırla bekleyin.

Dostum SADECE .COM - .ORG - .NET - .PRO - .COM.TR - .XYZ - .INFO - .BIZ - .CLUB DOMAİNLERİ KABUL EDİLİR. bole hostıngler varmı o olmuyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.