InstaWeb THT Edition [Hatasız] [Açık Kaynak] [Yeni Tema] //yspaksoy

saliherogluu

Yeni üye
9 Ara 2017
14
0
İstanbul
Paneli başarili bile şekilde kurdum fakat normal giriş yerinde login problemim var. çözemedim admin girişi çalışıyor ve iwp dosyasi yada normal user aktarımında şifreyi yanliş diyor doğru yazmama rağmen..

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Paneli başarili bile şekilde kurdum fakat normal giriş yerinde login problemim var. çözemedim admin girişi çalışıyor ve iwp dosyasi yada normal user aktarımında şifreyi yanliş diyor doğru yazmama rağmen..
Sıkıntı yoktur. Hosting kaynaklı olabilir.
id ile göndermeyi nasıl aktif ederim
Daha Sonra belki paylaşırım
IWB cookies ekleniyor mu?
Evet

hakantro1

Yeni üye
27 Ocak 2016
38
0
Sıkıntı yoktur. Hosting kaynaklı olabilir.

Daha Sonra belki paylaşırım

Evet

bayi-tx/ herkeze açtım ama bug oldu
Sayfa Görüntülenemiyor!
Bu sayfayı görüntüleyebilmek için bayi olmanız gerekmektedir!
yazıyor altında gönderme kısmı geliyor
bi yardım edersen sevinirim

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Sayfa Görüntülenemiyor!
Herkese açtığınızda bayi yetkisi vermeniz gerekir. Bu yüzden önce panelden useri seçip Light Bayi yapmanız lazım. Umarım anlatabilmişimdir.

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Sayfa Görüntülenemiyor!

Bayi-Tx Herkese Açtınız İse Böyle Bir Uyarı Vermemesi Lazım Anladığım Kadarıyla ID İle Takipçi Sistemi Yapmaya Çalışıyorsunuz.

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
hocam nasıl açılıyor

Hocam Arkadaşın Anlatmaya Çalıştığı " TAKİPÇİ GÖNDER" Butonuna Bastığında siteadresi.com/bayi-tx/send-follower Sayfasına Yönlendirmesi Diye Düşünüyorum, Bu'da Fake Hesapla Giriş Yapıldığında ID İle Başkasına Takipçi Gönderme İşlemine Yarıyor

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0
Hocam Arkadaşın Anlatmaya Çalıştığı " TAKİPÇİ GÖNDER" Butonuna Bastığında siteadresi.com/bayi-tx/send-follower Sayfasına Yönlendirmesi Diye Düşünüyorum, Bu'da Fake Hesapla Giriş Yapıldığında ID İle Başkasına Takipçi Gönderme İşlemine Yarıyor

anladım onu da bende onu yapmaya çalışıyorum nasıl herkese açık yapıcam bayi-tx'i

cosqunm

Üye
18 Nis 2012
114
0
Bu hatalari aliyorum.
SQL sorgusu:

-- --------------------------------------------------------

--
-- Tablo için tablo yapısı `bayi_islem`
--

CREATE TABLE `bayi_islem` (
`bayiIslemID` int(10) NOT NULL,
`bayiID` int(10) UNSIGNED NOT NULL,
`islemTip` varchar(10) COLLATE utf8_turkish_ci NOT NULL,
`mediaID` varchar(50) COLLATE utf8_turkish_ci DEFAULT NULL,
`mediaCode` varchar(50) COLLATE utf8_turkish_ci DEFAULT NULL,
`userID` varchar(50) COLLATE utf8_turkish_ci DEFAULT NULL,
`userName` varchar(50) COLLATE utf8_turkish_ci DEFAULT NULL,
`allComments` longtext COLLATE utf8_turkish_ci,
`imageUrl` varchar(250) COLLATE utf8_turkish_ci NOT NULL,
`minKrediTotal` int(11) UNSIGNED DEFAULT NULL,
`maxKrediTotal` int(11) UNSIGNED DEFAULT NULL,
`krediTotal` int(10) UNSIGNED NOT NULL,
`krediLeft` int(10) UNSIGNED NOT NULL,
`startDate` timestamp NULL DEFAULT NULL,
`endDate` timestamp NULL DEFAULT NULL,
`isActive` tinyint(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '1',
`eklen****rihi` timestamp NOT NULL DEFAULT CURRENT_[...]
MySQL çıktısı: Belgeler

#1293 - Incorrect table definition; there can be only one TIMESTAMP column with CURRENT_TIMESTAMP in DEFAULT or ON UPDATE clause

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/zyrnfigw/public_html/InstaWebV4.2.1.php:3) in /home/zyrnfigw/public_html/src/Wow/Engine.php on line 316

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/zyrnfigw/public_html/InstaWebV4.2.1.php:3) in /home/zyrnfigw/public_html/src/Wow/Engine.php on line 316

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.